Главная > Змагання > «Ольгопіль» відібрав очки у КБК (Прибужжя) на їх полі у Першій лізі обласного чемпіонату

Spread the love

У суботу, 10 жовтня, в рамках шостого туру Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області зустрілися команди «Прибужжя» та «Ольгопіль».

КБК (Прибужжя) – «Ольгопіль» (Єланецький р-н) 1:3 (0:2)

Арбітри: С. Пашинський (Миколаїв), М. Коробань (Мартинівка), К. Машков (Вознесенськ). Спостерігач арбітражу: В. Колісник (Миколаїв).

Голи: Ширяєв (70) – Райко (10, +86), Переверзів (28).

Попередження: Ширяєв (39) – Румянцев (23), Переверзів (31).

Видалення: Ширяєв (88).

З початку зустрічі впевненіше виглядали на полі гості, що і реалізувалося у рахунку. На 10 хвилині «Ольгопіль» вже вирвався уперед. Влучним ударом відмітився Микола Райко. А за 18 хвилин Юрій Переверзів подвоїв рахунок. Надалі гра вирівнялась, «Прибужжя» мало гарні можливості переломити хід гри, однак забракло точності. Лише на 70 хвилині Євген Ширяєв зміг «зняти павутиння» з воріт суперника. Однак вже на 86 хвилині ударом з 11-метрової позначки Райко робить дубль та повертає своїй команді гольову перевагу у два м’ячі. За друге попередження на 88 хвилині з поля пішов гравець КБК (Прибужжя) Ширяєв. Але часу, щоб скористатися чисельною перевагою у «Ольгополя» вже не лишилося. Рахунок матчу на закінчення ігрового часу залишився незмінним – 3:1 на користь команди гостей.

«Є у нас невеликі втрати у складі, з початку гри не було кому і вийти, потім гравці приїхали з робіт і трохи гра вирівнялась. В принципі, гра була рівна. Комусь більше пощастило, десь зіграло поле. Були і у нас моменти: небезпечні штрафні, виходи, кутові – десь не пощастило. Відчувається, що суперник має тренування, працюють з тренером, у нас, на жаль, такої можливості не має. Будемо прагнути. У нас є вливання молодої крові. У нас грають лише місцеві хлопці, ми не залучаємо легіонерів. Наша задача – розвиток при бузького футболу. Результат на сьогоднішній день значення не має, коли будемо бачити, що вже є якісь напрацювання у цьому плані, тоді вже будемо, можливо, і тренерів залучати. Зараз працюємо над створенням команди, але це складно. Коли молодь лише тільки влившись у склад команди, від’їжджає на навчання, або виходять на роботу. Є у нас гарна молодь, але треба років п’ять почекати, поки підросте. Взагалі у нас розрив поколінь великий – найстарший гравець віком 45 років, а наймолодшому – 14. Тому потрібен період поки підросте молодь і замінить наших ветеранів. Але ми їм дуже вдячні, що вони приїжджають та захищають нашу футбольну честь», — поділився думками тренер КБК (Прибужжя) Олександр Гунівенко.