Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > Результати другого туру ДЮФЛ Миколаївської області зона «Північ»

Результати другого туру ДЮФЛ Миколаївської області зона «Північ»

Spread the love

Цими вихідними, 10-11 жовтня, пройшли ігри другого туру дитячого Чемпіонату Миколаївської області у зоні «Північ».

Змагання проходять у двох вікових категоріях: старша (2005 – 2006 рр.н.) та молодша (2007 – 2008 рр.н.).  

Чемпіонат проходить під егідою Асоціації футболу Миколаївської області та за спонсорською підтримки «Ідеального таксі – 994».

Результати ігор: 

Старші юнаки (2005-2006 р.н.)

ДЮСШ (Первомайськ) — «Олімп» (Южноукраїнськ) — 3:1

КЗ ЮДЮСШ (Южноукраїньск) — «Соколи» (Вознесенськ) — 1:0

ДЮСШ (Вознесенськ) — ДЮСШ (Врадиевка)  — 4:0

Молодші юнаки (2007-2008 р.н.)

ДЮСШ (Первомайськ) — «Олімп» (Южноукраїнськ) — 3:2

КЗ ЮДЮСШ (Южноукраїньск) — «Соколи» (Вознесенськ) — 1:1

ДЮСШ (Вознесенськ) — ДЮСШ (Врадиевка)  — 2:0

                                                                 Група «А»

                                                              Старші юнаки (2005-2006 р.н.)

 

   «Північ-А» 2005-2006 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Єланець) 2 2 0 0 5-1 6
2 КЗ ЮДЮСШ (Южноукраїнськ) 1 2 0 0 4-0 6
3 ДЮСШ (Вознесенськ) 2 1 0 1 5-2 3
4 ДЮСШ (Врадіївка) 3 0 0 3 0-10 0
5 «Соколи» (Вознесенськ) 1 0 0 1 0-1 0
    6 ДЮСШ (Доманівка) 0 0 0 0 0-0 0
7 ДЮСШ (Криве Озеро)                                              0 0 0 0 0-0 0

 

                                                        Молодші юнаки (2007-2008 р.н.)

 

   «Північ-А» 2007-2008 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Єланець) 2 2 0 0 4-0 6
2 КЗ ЮДЮСШ (Южноукраїнськ) 2 1 1 0 3-2 4
3 ДЮСШ (Вознесенськ) 2 1 0 1 2-1 3
4 «Соколи» (Вознесенськ) 1 0 1 0 1-1 1
5 ДЮСШ (Врадіївка) 3 0 0 3 1-7 0
    6 ДЮСШ (Доманівка) 0 0 0 0 0-0 0
7 ДЮСШ (Криве Озеро)                                              0 0 0 0 0-0 0

 

                                                                            Група «Б»

                                                               Старші юнаки (2005-2006 р.н.)

 

   «Північ-Б» 2005-2006 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Первомайськ) 2 2 0 0 5-2 6
2 «Олімп» (Южноукраїнськ) 2 1 0 1 4-4 3
3 ДЮСШ (Братське) 1 1 0 0 1-0 3
4 «Ортодокс-Вікторія» (Первом. р-н) 1 0 0 1 1-2 0
5 ДЮСШ (Арбузинка) 2 0 0 2 1-4 0
6 ДЮСШ (Веселинове) 0 0 0 0 0-0 0

    

                                                       Молодші юнаки (2007-2008 р.н.)

 

   «Північ-Б» 2007-2008 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Первомайськ) 2 2 0 0 10-2 6
2 «Олімп» (Южноукраїнськ) 2 1 0 1 6-3 3
3 ДЮСШ (Братське) 1 1 0 0 1-0 3
4 ДЮСШ (Арбузинка) 2 0 0 2 0-5 0
5 «Ортодокс-Вікторія» (Первом. р-н) 1 0 0 1 0-7 0
6 ДЮСШ (Веселинове) 0 0 0 0 0-0 0