Огляд ІІ туру Відкритого Чемпіонату з футболу м. Первомайськ

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів ІІ туру Відкритого Чемпіонату з футболу м. Первомайськ.

«Продекспрес» — «Довга Пристань» (8:2)

Багаторазовий чемпіон району «Продекспрес» з самого початку матчу був націлений тільки на перемогу. Гра видалась цікавою, оскільки футболісти з Довгої Пристані спочатку чинили опір, та давали бій більш досвідченішому супернику. «Продекспрес» таки наладив тактику гри, та вже в першому таймі зробив рахунок розгромним 4:1. В другому ігровому відрізку команда «Продекспрес» ще чотири рази відмітилась в воротах суперника, проте вже не пропустила жодного м’яча у свої  володіння.

«Ортодокс» — «Кр. Озеро» (1:2)

Юнаки з «Ортодоксу» довгий час володіли ініціативою, маючи на своєму рахунку один забитий м’яч. Гості з Кр. Озера практично півтора тайми ніяк не могли «зняти павутину» з воріт суперника. За декілька хвилин до завершення матчу «оранжеві» допустились помилки в обороні та пропустили аж два м’ячі.