Усі матчі чемпіонату АФМХО цього тижня було проведено на футбольних полях із натуральним покриттям.

Приємно відзначити, що як гравці, так і всі причетні до команд-учасників змагань отримали максимальне задоволення від перебування у справжній футбольній атмосфері.

Саме заради цього щодня працює команда Асоціації футболу Миколаївської та Херсонської областей, напрацьовуючи нові ідеї та рішення для розвитку й популяризації формату 11×11 у місті.

Реалізація цих завдань стала можливою завдяки плідній співпраці з Миколаївською міською радою, яка надає для проведення змагань головні футбольні арени міста, а також завдяки підтримці колективів стадіонів, на яких проходять матчі.

Щиро дякуємо за конструктивну співпрацю та спільно продовжуємо розвивати й зміцнювати футбольне середовище міста.