Главная > Комітети > КА / новини

Призначення на матчі 26-27.12

26.12.2020 10:00 Зимова першість Александрович - Водник — ЕВТ Роллер Центр Фишман Е. Мерцалов А. Щирский А. Герасименко Н. 26.12.2020 11:30  Зимова першість Агротех - Нечаяне Филон А. Чернега М. Артеменко А. Комаренко А. 26.12.2020 13:00 Зимова першість Воронівка - Казанка Ильяшенко Д. Мерцалов А. Пашинский С. Зубрицкий Н. 26.12.2020 14:30 Зимова першість Варварівка - Вікторія Избаш Л. Колиснык В. Артеменко А. Винарский П. 27.12.2020 11:30 Зимова першість Васт - Автомобіліст Щирский А. Полусмяк Н. Манчик Я. Решетченко В. 27.12.2020 13:00 Зимова першість Суднобудівник - ЛІЯ Колиснык В. Ильяшенко Д. Пашинский С. Балакин В. 27.12.2020 14:30 Зимова першість Укр-Нива - OREXIM Зевакин

Подробнее

Призначення на матчі Зимові матчі 19-20.12

19.12.2020 10:00 Зимова першість Орексим - Судостроитель Избаш Л. Мерцалов А. Фишман Е. Комаренко А. 19.12.2020 11:30  Зимова першість Казанка - Васт Филон А. Чернега М. Зевакин А. Герасименко Н. 19.12.2020 13:00 Зимова першість Хлебороб - Варваровка Колиснык В. Мерцалов А. Фишман Е. Винарский П. 19.12.2020 14:30 Зимова першість Укр-Нива - Александрович Щирский А. Чернега М. Зевакин А. Решетченко В. 20.12.2020 10:00 Зимова першість Нечаяное - ВодникРоллер Ц Пашинский С. Полусмяк Н. Мерцалов А. Зубрицкий Н. 20.12.2020 11:30 Зимова першість ЛИЯ - Агротех Зевакин А. Щирский А. Гайчев С. Балакин В. 20.12.2020 13:00 Зимова першість Автомобилист -  Виктория Артеменко А. Полусмяк Н. Мерцалов

Подробнее

Призначення на матчі Зимової першості 12-13.12

12.12.2020 10:00 Зимова першість Васт - AgriGrein Избаш Л. Щирский А. Фишман Е. Решетченко В. 12.12.2020 11:30  Зимова першість Вороновка  - Хлебороб Мамчур В. Антонов А. Мерцалов А. Балакин В. 12.12.2020 13:00 Зимова першість Агротех - Орексим Филон А. Фишман Е. Пашинский С. Комаренко А. 12.12.2020 14:30 Зимова першість Судостроитель - Укр-Нива Артеменко А. Мерцалов А. Антонов А. Герасименко Н. 13.12.2020 10:00 Зимова першість Александрович - Нечаяное Колиснык В. Полусмяк Н. Антонов А. Решетченко В. 13.12.2020 11:30 Зимова першість Вікторія- Казанка Грущенко А. Щербанич А. Коробань А. Петрановский Н. 13.12.2020 13:00 Зимова першість ВодникРоллер Ц - ЛИЯ Зевакин А. Полусмяк Н. Щирский

Подробнее

Призначення на матчі Зимової першості 5-6.12

05.12.2020 11:30 Зимова першість Казанка - Автомобіліст Избаш Л. Колиснык В. Чернега М. Винарский П. 05.12.2020 13:00 Березанка Зимова першість Укр-Нива - Агротех Артеменко А. Щирский А. Пашинский С. Миланич В. 05.12.2020 14:30 Зимова першість Александрович - Судостроитель Филон А. Мерцалов А. Ильяшенко Д. Балакин В. 06.12.2020 11:30 Зимова першість Нечаяне - ЛІЯ Избаш Л. Полусмяк Н. Манчик Я. Решетченко В. 06.12.2020 13:00 Зимова першість Васт - Хлібороб Зевакин А. Мерцалов А. Антонов А. Герасименко Н. 06.12.2020 14:30 Зимова першість AgriGrein - Вікторія Щирский А. Полусмяк Н. Фишман Е. Комаренко А.

Подробнее

Призначення на матчі Зимової першості 3-4.12

03.12.2020 14:00 Зимнее первенство  Вороновка - Варваровка Мамчур В. Пашинский С. Антонов  А. Герасименко Н. 04.12.2020 14:00 Зимнее первенство  Хлебороб - AgriGrein Избаш Л. Артеменко А. Гайчев  С. Решетченко В.

Подробнее

Призначення на матчі 7-8.11 оновлено 14:20

07.11.2020 11:00 Область Воронівка - Семенівка Мамчур В. Манчик Я. Полусмяк Н. Герасименко Н. 07.11.2020 12:45 Область Хлібороб - Васт Колиснык В. Мерцалов А. Полусмяк Н. Балакин В. 07.11.2020 13:00 Область Мостове - Зорі над Бугом Бойко Ю. Щербанич А. Киррилов Р. Петрановский Н. 07.11.2020 13:00 Область Укр-Нива - Нечаяне Зевакин А. Чернега М. Ильяшенко Д. Еремеев А. 07.11.2020 14:30 Область AgriGrein - Сокіл Щирский А. Мерцалов А. Антонов А. Решетченко В. 08.11.2020 12:00 Область Ольгопіль - Южноукраїнськ Зевакин А. Гурский А. Попов Ю. Герасименко Н. 08.11.2020 13:00 Область Варварівка - Вікторія Избаш Л. Еремеев А. Мерцалов А. Миланич В.

Подробнее

Призначення на матчі 01.11 оновлено 30.10 14:15

Перенос 13:00 Область Нечаяне - AgriGrein Зевакин А. Чернега М. Манчик Я. Герасименко Н. 01.11.2020 12:00 Область Прибужжя - Мостове Бойко Ю. Коробань М. Коробань А. Петрановский Н. Перенос 12:00 Область Вікторія - Воронівка Колиснык В. Полусмяк Н. Антонов А. Зубрицкий Н. 01.11.2020 12:00 Область Воронівка -Вікторія Зевакин А. Антонов А. Манчик Я. Герасименко Н. 01.11.2020 14:00 Область Сокол - Казанка Чернега М. Полусмяк Н. Щербанич А. Зубрицкий Н. 01.11.2020 13:00 Область Южноукраїнськ - Укр-Нива Колиснык В. Еремеев А. Мерцалов А. Миланич В. 01.11.2020 13:00 Область Ольгопіль - Зорі над Бугом Филон А. Попов Ю. Гурский А. Решетченко В.

Подробнее

Призначення на матчі області, ДЮФЛ (17-18.10)

17.10.2020 12:00 ДЮФЛ ДЮСШ 5 Манчик Я. Полусмяк Н. Комаренко А. 17.10.2020 12:00 Область Ольгопіль - Мостове Зевакин А. Коробань А. Коробань М. Решетченко В. 17.10.2020 13:00 Область Семенівка - Хлібороб Ильяшенко Д. Щербанич A. Машков К. Миланич В. 17.10.2020 14:00 Область Казанка - Нечаяне Чернега М. Гурский А. Попов Ю. Балакин В. 17.10.2020 14:00 Область Сокіл - Прибужжя Бойко Ю. Бугаев В. Волкович В. Петрановский Н. ПЕРЕНОС 14:30 Область Воронівка - Варварівка Мамчур В. Мерцалов А. Пашинский С. Винарский П.  17.10.2020 16:00 Область AgriGrein - Южноукраїнськ Избаш Л. Мерцалов А. Манчик Я. Герасименко Н. 18.10.2020 15:00 Область Зорі над Бугом - Укр-Нива Бойко Ю. Щербанич А. Машков К. Петрановский Н.

Подробнее