У вівторок, 16 березня, у конференц-залі готелю «Турист» відбулося засідання комітету арбітрів Асоціації футболу Миколаївської області.
На заході були присутні в.о. голови комітету арбітрів обласної асоціації Сергій Возняк, заступник голови АФМО Олександр Балакін та арбітри.
На засіданні були розглянуті питання популяризації професії арбітра та залучення молоді до неї. Незабаром комітет планує оголосити про черговий набір в школу арбітрів. Далі був розроблений план подальшої роботи, значну увагу приділятимуть вивченню правил гри. Також Сергій Іванович обрав собі двох помічників: Віктора Мамчура та Ірину Голіяк.

Ще більше цікавого
Учні Антонівського ліцею отримали спортивний інвентар від УАФ
у Новому Бузі відбулися фінальні матчі чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд
турнір з футболу на честь полеглих на війні футболістів Братчини