ГРУППА «Юг», подгруппа «Б»
№ | Наименование команды | Тренер | Телефон |
2002-2003 г.р. | |||
1 | ДЮСШ м. Баштанка
|
Листопад Александр Васильевич | 0969244884 |
2 | ДЮСШ г. Новый Буг | Диброва Людмила Владимировна | 0989702232 |
3 | ДЮСШ с. Степовое | Саргисян Руслан Ашотович | 0662869453 |
4 | «Черноморец» с. Черноморка | Якименко Владимир Петрович | 0974700706 |
5 | ДЮСШ г. Новая Одесса
|
Данелюк Олег Александрович | 0688224768 |
2004-2005 г.р. | |||
1 | ДЮСШ м. Баштанка
|
Листопад Александр Васильевич | 0969244884 |
2 | ДЮСШ г. Новый Буг | Диброва Людмила Владимировна | 0989702232 |
3 | ДЮСШ с. Степовое | Саргисян Руслан Ашотович | 0662869453 |
4 | «Черноморец» с. Черноморка | Якименко Владимир Петрович | 0974700706 |
5 | ДЮСШ №3 г. Николаев
|
Тырин Виктор Леонидович | 0669546432 |
6. | ДЮСШ пгт. Березнеговатое | Блоха Юрий Игоревич | 0971363152 |
7 | ДЮСШ г. Сниигиревка | Артюшенко Александр Николаевич | 0666284005 |
8 | «Дионисий» Витовский район | Романов Александр Алексеевич | 0997524386 |
I тур
11 | 14.04. | «Черноморец» — Баштанка | 29 | 14.04 | «Черноморец» — Баштанка |
12 | 14.04. | Степовое – Новый Буг | 30 | 14.04 | Степовое – Новый Буг |
31 | 14.04 | Березнеговатое)-«Дионисий» | |||
32 | 14.04 | ДЮСШ №3 — Сниигиревка | |||
ІI тур |
|||||
13 | 21.04 | Новый Буг — Баштанка | 33 | 21.04 | Новый Буг — Баштанка |
14 | 21.04 | Степовое — Н. Одесса | 34 | 21.04 | «Дионисий»- Степовое |
35 | 21.04 | Сниигиревка — Березнеговатое | |||
36 | 21.04 | «Черноморец» — ДЮСШ №3 | |||
III тур |
|||||
15 | 28.04 | Н. Одесса — Новый Буг | 37 | 28.04 | Новый Буг -ДЮСШ №3 |
16 | 28.04 | «Черноморец»- Степовое | 38 | 28.04 | -«Черноморец»-Сниигиревка |
39 | 28.04 | Степовое- Баштанка | |||
40 | 28.04 | Баштанка-«Дионисий» | |||
IV тур |
|||||
17 | 12.05. | Баштанка — Н. Одесса | 41 | 12.05 | Сниигиревка — Степовое |
18 | 12.05. | Новый Буг — «Черноморец» | 42 | 12.05 | Новый Буг- «Черноморец» |
43 | 12.05 | Баштанка — Березнеговатое | |||
44 | 12.05 | «Дионисий»- ДЮСШ №3 | |||
V тур |
|||||
19 | 12.05 | Баштанка — Степовое | 45 | 12.05 | Новый Буг — Сниигиревка |
20 | 12.05 | Н. Одесса — «Черноморец» | 46 | 12.05 | Баштанка — Степовое |
47 | 12.05 | «Дионисий»-«Черноморец» | |||
48 | 12.05 | ДЮСШ №3- Березнеговатое | |||
VI тур |
|||||
49 | 19.05. | Сниигиревка)- Баштанка | |||
50 | 19.05. | «Дионисий»- Новый Буг | |||
51 | 19.05. | ДЮСШ-3- Степовое | |||
52 | 19.05. | Березнеговатое — «Черноморец» | |||
VII тур |
|||||
53 | 26.05. | «Дионисий»- Сниигиревка | |||
54 | 26.05. | Березнеговатое — Новый Буг | |||
55 | 26.05. | ДЮСШ-3- Баштанка | |||
56 | 26.05. | «Черноморец»- Степовое |
Комитет детско-юношеского футбола
Николаевской области
Ще більше цікавого
У Братській громаді відбувся турнір з футзалу на кубок пам’яті ОЛЕКСАНДРА КУДРЕНКА
«Вклоняюсь кожному Герою і кожній Героїні низько»: футбольний турнір для Первомайського району!
«Вклоняюсь кожному Герою і кожній Героїні низько»: футбольний турнір для Миколаївського району!