Продуктивний травень: футбольні заняття для миколаївських дітей з елементами EORE!

Чотири спеціалізовані тренери, які працюють за програмою «Дух футболу» (Вадим Радіола, Яна Манчик, Олексій Тищенко і Олександр Олійник) продовжують роботу у Миколаївській області.

Минулого місяця активності інноваційного проєкту Spirit of Soccer, який включає модуль ЕORE (навчання щодо ризику вибухонебезпечних предметів) були проведені для понад 300 дітей з різних куточків Миколаївщини.

«Діти продовжують отримувати важливі меседжі через футбольні активності. Улюблений спорт є потужним і ефективним інструментом, щоб ознайомити дітей і молодь із рятівними правилами мінної безпеки, стабілізувати психоемоційний стан в умовах війни та мотивувати до подальших занять футболом на безпечних територіях. Нам приємно, що увагу та усебічну підтримку тренерам надає голова Асоціації футболу Миколаївської області, народний депутат України Олександр Пасічний. Також плідна співпраця триває і з міським футболом: голова Асоціації футболу Миколаєва Олександр Мунч неодноразово допомагає у організації футбольних івентів для наших юних вихованців», — підкреслив перший заступник голови АФМО, куратор програми Spirit of Soccer у Миколаївській області Олександр Балакін.

Проєкт реалізується в Україні Асоціацією аматорського футболу України спільно з міжнародною організацією Spirit of Soccer та за підтримки Державного департаменту США та є однією з програм, спрямованих на зменшення можливих наслідків небезпечного та незаконно розповсюдженого застосування військової зброї в цивільному середовищі.