На Миколаївщині завершився обласний етап змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу

У пʼятницю, 31 травня, серед учнів освітніх закладів чотирьох районів Миколаївщини відбулися змагання з футзалу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Футбольні протистояння пройшли за участі чотирьох команд з Новобузької, Южноукраїнської, Галицинівської та Первомайської громад.

Підтримати спортсменів завітали перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов та народний депутат України Олександр Пасічний.

Захоплюючі баталії найсильніших команд регіону супроводжувалися гучними оваціями та не лише розпалювали емоції, а й стали яскравим прикладом сили духу, стійкості та енергії юних володарів футбольного мʼячу.

Тож, за результатами змагань, нелегка місія представити свій регіон у фіналі загальнонаціональних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» випала команді Первомайського ліцею «Ерудит», адже саме вона здобула почесне перше місце.
Друге місце посіла команда Южноукраїнського ліцею №3,третє – команда Галицинівського ліцею, четверте – команда Новобузького ліцею №7.

По закінченню футзальних протистоянь усіх учасників було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Крім того, від Посольства КоролівстваДанія в Україні, Данського футбольного союзу, компанії MAERSK та магазина спортивного харчування «Протеінович» дітлахи отримали в подарунок спортивне екіпірування та корисні смаколики.

Участь у спортивному заході також взяли начальник управління молоді та спорту ОВА Михайло Ніколаєв, начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, керівник Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОНУ Олександр Кулішов.