У Братській громаді відбувся турнір з футзалу на кубок пам’яті ОЛЕКСАНДРА КУДРЕНКА

06 квітня 2024 року в смт Братське Миколаївської області, в Міжнародний день спорту, на благо розвитку і миру проведено турнір з футзалу на Кубок пам’яті Олександра Кудренка, з метою вшанування загиблого сина українського народу, Героя, чиє молоде життя обірвалося 25 жовтня 2023 року, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.
На заході були присутні Звєкова Олена Вікторівна та Грохович Людмила Вікторівна, рідні тітки Сашка, Олександр Балакін, Перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області, Шавдатуашвілі Гіві , голова асоціації футболу Братської громади, Оксана Засільська, в.о.начальника ВОКТМС Братської селищної ради, футбольні команди та тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл Арбузинки, м.Вознесенська, м.Первомайська та команда ДЮСШ Братське.
Присутні на початку турніру вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героя.
Церемонію нагородження переможців турніру здійснювали Зінченко Олександр В’ячеславович, директор Братської ДЮСШ, Шавдатуашвілі Гіві Сулікович, голова асоціації футболу Братської громади, Засільська Оксана Анатоліївна, в.о.начальника ВОКТМС Братської селищної ради та Головань Владислав Миколайович, головний суддя турніру.
Грамотами нагороджено: за І місце у турнірі з футзалу на Кубок пам’яті Олександра Кудренка команда «Сокіл» м.Вознесенськ, за ІІ місце команда ДЮСШ Братське, за ІІІ місце команда ДЮСШ Арбузинка, за активну участь у турнірі команда «VIKTORI» м.Первомайськ. Грамотами нагороджено тренерів В’ячеслава Зінченка, Бобок Андрія, Корню Юрія, Панасюк Дмитра.
Особистими грамотами та медалями нагороджено усіх спортсменів. Грамотами та статуетками нагороджено кращого воротаря Крижнього Гліба, гравця Чернова Костянтина, захисника Трощенка Ігоря.
Вітаємо спортсменів та їх наставників! Дякуємо тренерам за підготовку і підтримку! Дякуємо батькам наших спортсменів та вболівальникам за моральну підтримку! Дякуємо ЗСУ за змогу проводити змагання!
Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав своє життя за те, щоб мирним стало небо над нашою рідною Україною, щоб ми раділи кожному новому дню. Вдячність за їхній подвиг житиме у наших серцях…
Герої не вмирають, вони продовжують боронити нас з небес! Слава Україні! Героям слава!