«Вклоняюсь кожному Герою і кожній Героїні низько»: футбольний турнір для Миколаївського району!

На третьому етапі змагань, що організовано Асоціацією футболу Миколаївській області, 9 команд Миколаївського району (Галицинівської, Степівської, Березанської, Радсадівської, Нечаянської громад та чотири команди Миколаєва – Лідер, Олімп, ДЮСШ-3, СДЮШОР Миколаїв.) стали учасниками зимового кубку з футзалу.

Привітати юних футболістів завітали голова АФМО Олександр Пасічний, начальник Миколаївської РВА Максим Кашуба, перший заступник голови АФМО Олександр Балакін,начальниця міського управління спорту Ірина Бондаренко, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов та голова Степівської громади Віктор Федюк, голова АФМ Олександр Мунч.

Голова АФМО Олександр Пасічний закцентував на своїй промові:

Завжди радий бачити щасливі очі дітей, які займаються улюбленою справою та віддають їй себе на повну.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити спортивні заходи для наших дітей навіть у таких складних умовах. Це дуже цінно, коли наше майбутнє покоління має можливість хоча б на час гри повернутися до безтурботного довоєнного життя.
На нагородженні переможцям вручили кубки, медалі, індивідуальні призи від Асоціації футболу Миколаївській області, м’ячі від Української асоціації футболу та солодкі подарунки від Миколаївської РВА.
Переможців Кубку серед команд Миколаївського району:
І місце -Степівська ТГ;
ІІ місце — Березанська ТГ;
ІІІ місце — Галіцинівська ТГ.
Кращі гравці:
Березанська ТГ — Тагільцев Артем;
Галіцинівська ТГ — Надточин Денис;
Нечаянська ТГ — Багаєв Сергій;
Степівська ТГ- Квасніцький Назар;
Радсадівська ТГ — Чумаченко Микола.
Друга група
І місце — ФШ Лідер;
ІІ місце — СДЮШОР «Миколаїв» 2011 (2);
ІІІ місце — КДЮСШ «Перемога».
Кращі гравці:
«Олімп» м. Миколаїв — Головатий Максим;
СДЮШОР «Миколаїв» — Косяк Іван;
КДЮСШ «Перемога» — Дяченко Денис;
ФШ Лідер — Халак Данило.
Незабаром ігри Кубку відбудуться у Первомайському районі, а згодом – суперфінал, де за першість змагатимуться по дві команди від кожного району області.

Дякуємо Силам оборони України за можливість бачити посмішки наших дітей! Віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Окрема подяка головам громад за участь дітей у вкрай важливому заході.