«Кубок Нескорених»: визначились переможці в останній віковій категорії U-9

Підійшов до завершення масштабний дитячий турнір «Кубок Нескорених», який, нагадаємо, проходив у п’яти вікових категоріях: U-9, U-11, U-13, U-15 та U-17.  У суботу, 25 серпня, у Миколаєві відбувся фінал в останній віковій категорії U-9.

Захід відбувався за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області, Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ГО МТО ВФСТ «Колос».

На турнірі були присутні заступник голови АФМО Олександр Балакін, голова Вознесенської райради Спартак Гукасян, голова Асоціації футболу Миколаїва Олександр Мунч, голова комітету розвитку футболу АФМО Вадим Радіола та голова комітету дитячо-юнацького футболу Людмила Діброва. Вони привітали учасників з виходом до фінального етапу змагань, побажали гарних матчів, чудового настрою. А також висловили глибоку шану та подяку нашим захисникам та захисницям, завдяки яким маємо можливість проводити такі заходи.

Найменші учасники турніру демонстрували неабияку завзятість та жагу до перемоги. Кожен матч юні футболісти відігравали до останнього, підсумок деяких з них визначався в серії післяматчевих пенальті.

За результатом змагань місця розподілились наступним чином:

1 місце – СДЮСШОР «Миколаїв»;

2 місце – «Сокіл» (м. Вознесенськ);

3 місце – «Укр-Нива» (Березанка);

4 місце – VICTORI (м. Первомайськ).

Кращими гравцями турніру були визнані: Макар Шойко (СДЮСШОР «Миколаїв»), Максим Черніченко («Сокіл»), Кирил Стоматов («Укр-Нива»), Іван Лукянчук (VICTORI).

Всі учасники «Кубку Нескорених» отримали пам’ятні грамоти, призери були нагороджені медалями, а переможець отримав ще й головний кубок. Кращі гравці турніру були нагороджені індивідуальними нагороди та брендованими футболками.