«Кубок Нескорених» триває: у Березнанці відбувся попередній етап у категорії U-9

На стадіонах Миколаївщини продовжується дитячо-юнацький турнір з футболу «Кубок Нескорених». Цього разу змагалися спортсмени останньої вікової категорії U-9.

У суботу, 19 серпня, на стадіоні Берзанки відбувся попередній етап у групі А, де чотири команди гравців 2014-2015 рр.н. боролися за вихід до фінальної частини.

Захід відбувається за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області, Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ВФСТ «Колос».

Нагадаємо, що змагання проходять в п’яти вікових категоріях: U-9 (2014-2015 рр.н.), U-11 (2012-2013 рр.н.), U-13 (2010-2011 рр.н.), U-15 (2008-2009 рр.н.), U-17 (2006-2007 рр.н та три гравці 2005 р.н.). У групах U-11, U-13, U-15, U-17 вже визначились переможці.

За вихід до фінальної частини боролися такі команди: СДЮСШОР «Миколаїв»-2012(1), СДЮСШОР «Миколаїв»-2012(2), «Укр-Нива», ДЮСШ №5 та «Коблево».

Перед початком змагань команди привітав голова комітету розвитку футболу АФМО Вадим Радіола. Він подякував організаторам за бездоганне поле й чудову підготовку та Збройним Силам України за можливість грати у футбол в цей час. А також Вадим Радіола вручив голові Федерації футболу Березанки Ігорю Чапчаю подяку за багаторічну плідну роботу та з нагоди Дня народження.

За результатами напружених та цікавих матчів місця розподілились наступним чином:

1 місце – СДЮСШОР «Миколаїв»;

2 місце – «Укр-Нива»;

3 місце – ДЮСШ №5;

4 місце – «Коблеве».

Отже, до фінального етапу пройшли команди СДЮСШОР «Миколаїв» та «Укр-Нива», які зустрінуться з переможцями групи В у фінальному етапі змагань.