Українська асоціація футболу звернулася до Всесвітньої організації пляжного футболу з проханням відсторонити білоруські команди від міжнародних змагань

Українська асоціація футболу звернулася з офіційним листом до Всесвітньої організації пляжного футболу (BSWW) щодо участі команд білорусі в міжнародних турнірах.

«Дякуючи за відсторонення російських команд від міжнародних змагань із пляжного футболу, звертаємося з проханням врегулювати формат участі в них представників білорусі, щонайменше надати дозвіл на участь у нейтральному статусі без демонстрації прапора, гімну чи іншої державної символіки. Це цілком відповідало б політиці ключових спортивних стейкхолдерів і, головне, було б справедливою мірою щодо держави, долученої до вчинення воєнних злочинів в Україні.

Утім, через масштаби та жорстокість війни в Україні ми переконані, що повне відсторонення білоруських команд від змагань, аналогічно до російських, буде справедливим наступним кроком у заходах, що здійснюють ФІФА та УЄФА», — зокрема, ідеться в листі УАФ.

Інформація пресслужби УАФ