У Єланці пройшов пам’ятний турнір, присвячений захиснику України Антону Ліщуку

У суботу, 29 липня, в Єланці відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті мешканця громади, воїна, який загинув, захищаючі Україну, «Кубок пам’яті Антона Ліщука».

Ініціатором заходу виступив побратим Антона Микола Воєнний. Турнір відбувся під егідою Асоціації футболу Миколаївської області та за підтримки Єланецької селищної ради.

У змаганні взяли участь шість команд: «Колос» (Веселинове), «Арбузинка-1», «Арбузинка-2» (ДЮСШ), «Бузьке» (Бузька громада), «Ветерани» та «Єланець», у складі якої грав рідний брат Антона Ліщука Олександр.

На відкритті турніру були присутні заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, голова Асоціації футболу Миколаєва Олександр Мунч, Єланецька селищна голова Любов Баденко, голова ФСТ «Колос» Олександр Бойчук. А також родина загиблого захисника.

Гості висловлювали шану, повагу та вдячність Антону Ліщуку та його батькам. Олександр Балакін окремо передав слова поваги на адресу захисника від голови АФМО Олександра Пасічного та подяку його батькам за виховання справжнього патріота й гідного сина України.

Після слів гостей присутні вшанували пам’ять всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання.

Ігри турніру пройшли у дружній, але бойовій атмосфері. У результаті футбольних двобоїв призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – «Єланець»;

2 місце – «Арбузинка-1»;

3 місце – «Колос» (Веселинове).

Кращими гравцями були визнані: Дмитро Кухаренко («Єланець»), Олексій Нємцов («Арбузинка-1»), Микола Ткаченко («Колос»), Єгор Шаповалов («Арбузинка-2»), Іван Бобруль («Бузьке»), Марк Рудік («Ветерани»).

Призери турніру отримали кубки, а всі інші команди-учасниці – пам’ятні медалі. Також кращі гравці змагань були відзначені індивідуальними статуетками.

Організатори планують зробити турнір щорічним, щоб берегти пам’ять про захисника України, який віддав своє життя за вільне майбутнє нашої Батьківщини.