Вітаємо з Днем Української Державності!

Сьогодні, 28 липня, вся Україна вдруге відзначає День Української Державності.

Це важливе свято для нашої країни сьогодні, в період боротьби з російським агресором, має ще глибший і вагоміший сенс. Це дата, яка підкреслює тисячолітню історію України, традиції українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування Києва та розквіту за правління князя Володимира Великого. 

Дата 28 липня обрана не випадково, саме цього дня українці щороку відзначають День хрещення Київської Русі-України. Ця подія, яка відбулася 1035 років тому, є першою згадкою про окрему українську державу.

День Української Державності — це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Тож, вітаємо кожного українця з цим святом! Бажаємо всім нам стійкості, міцності духу, миру та добробуту, завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє. Вітаємо!