Футбол зберігає життя: у Миколаєві відбувся дитячий турнір з елементами техніки поводження з вибухонебезпечними предметами

У п’ятницю, 21 липня, на стадіоні «Зоря» міста Миколаїв пройшов дитячий футбольний турнір «Кубок відкриття сезону» серед гравців 2012-2014 років народження. Захід відбувся під егідою Асоціації футболу Миколаївської області та Асоціації футболу Миколаєва.

Особливістю турніру було те, що до початку змагань юним футболістам розповідали про небезпеку вибухонебезпечних предметів та навчали техніки поводження з ними. Нещодавно миколаївські тренери Вадим Радіола, Сергій Шевченко та Анатолій Халковський були учасниками навчального проєкту організації Spirit of Soccer Ukraine, яка має на меті інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами. Тому тренери одразу вирішили застосувати нові знання на практиці та передати маленьким спортсменам такі важливі для збереження життя знання.

На турнірі були присутні народний депутат України, голова Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, його заступник Олександр Балакін, голова Асоціації футболу Миколаєва Олександр Мунч, голова комітету розвитку футболу АФМО Вадим Радіола, директорка КДЮСШ «Олімп» Світлана Капур та заступник директора СДЮСШОР «Миколаїв» Юрій Овсієнко.

«Для Асоціації футболу Миколаївської області завжди були і будуть в пріоритеті дитячі змагання та розвиток дитячого футболу. Я дякую вам, що ви обрали цей вид спорту та докладаєте зусиль для розвитку у ньому. А також, безумовно, дякуємо Збройним Силам України, нашим захисникам, за те, що ми сьогодні маємо змогу проводити такі важливі заходи у нашому рідному місті. Бажаю вам гарних ігор, чудового настрою та отримати насолоду від турніру», — привітав учасників турніру Олександр Пасічний.

У змаганні взяли участь 8 команд, а це 96 дітлахів: СДЮСШОР «Миколаїв»-12(1), СДЮСШОР «Миколаїв»-12(2), СДЮСШОР «Миколаїв»-13(1), СДЮСШОР «Миколаїв»-13(2), СДЮСШОР «Миколаїв»-14, КДЮСШ «Олімп», ДЮСШ Ольшанське, VICTORY (Первомайськ).

У підсумку цікавих та напружених матчів до фіналу Кубку вишли команди СДЮСШОР «Миколаїв»-13(1) та СДЮСШОР «Миколаїв»-12(1). Основний час фінальної гри закінчився «сухою» нічиєю, однак у серії післяматчевих пенальті сильнішою виявилася команда СДЮСШОР «Миколаїв»-13(1), яка і отримала головний кубок змагань.

Кожен учасник турніру отримав пам’ятну медаль та цінні знання з захисту життя.