Жіноча збірна України з пляжного футболу на старті Європейських ігор поступилася лідеру світового рейтингу — Іспанії

У своєму першому поєдинку III Європейських ігор у Тарнові жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася команді Іспанії.

Сьогодні підопічні Юрія Клименка стартували на III Європейських іграх у Польщі. У своєму дебютному матчі групового етапу турніру синьо-жовті зустрічалися з першим номером світового рейтингу — командою Іспанії.

Після першого періоду здавалося, що ніякої боротьби в цьому поєдинку не вийде. У стартові 12 хвилин іспанки забили в наші ворота три сухі м’ячі. Однак після перерви наші дівчата зуміли зібратися й зусиллями Ірини Василюк та Анастасії Кліпаченко скоротили відставання до мінімуму.

Надалі Кліпаченко вдалося оформити дубль, а Ірині Шульзі — забити ще один м’яч. Утім, наші суперниці відзначилися ще тричі й перемогли з рахунком 6:4.

III Європейські ігри. Турнір із пляжного футболу. Жінки

Група В. 1 тур

Іспанія — Україна — 6:4

Голи: Алькаїде (3, 20), Мірон (10, 30), Кр. Гонсалес (11, 17) — Василюк (13), Кліпаченко (15, 20), Шульга (35).

Іспанія: Гальєго, Педро, Мірон, Манау, С. Гонсалес, Кр. Гонсалес, Алькаїде, Корбачо, Асенсіо, Кар. Гонсалес, Ігуєрас.

Україна: Терех, Кислова, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Шульга, Василюк, Бабенко.

Попереджені: Ігуєрас (14) — Шульга (22).

Завтра збірна України зіграє з командою Італії (початок зустрічі — о 15.30 за київським часом).