Літня першість «АФМ-2023». «Шевченкове» долає опір СДЮСШОР «Васт»

У Миколаєві продовжується літня першість «АФМ-2023» — відкритий чемпіонат міста у форматі 11х11 під егідою АФМ, АФМО, а також за підтримки ТМ «Оболонь» і мережі спортивних товарів «Інтерспорт».

Матч відкриття 5-го туру відбувся між СДЮСШОР «Васт» та «Шевченкове». Хоча фаворитом зустрічі вважались господарі, СДЮСШОР «Васт» створив добрячий супротив опоненту. Перший гол у результативному протистоянні відбувся на 32-й хвилині гри: відзначився Вʼячеслав Король. У другому таймі гості зуміли відновити паритет у рахунку зусиллями Демещенка, який реалізував пенальті. Але кінцівка матчу залишилась все ж за більш досвідченими гравцями: дубль Бардадима і гол Божко принесли команд Євгена Ващенка важливу перемогу з рахунком 4:1.

«Шевченкове» — СДЮСШОР «Васт» — 4:1 (1:0)

Голи: Король В., 32, Бардадим, 73, 77, Божко, 90 — Демещенко, 65, пен.

«Шевченкове»: Алємаскін, Божко, Король В., Лі, Бардадим, Кузнєцов (Шуткевич, 46), Гірчев, Горошко, Одіноченко, Гаврилов (Шейко, 76), Ляшевський (Чорнописький П., 46). Запасні: -.

СДЮСШОР «Васт»: Ярославський, Беспалко, Кравченко К, Опанасенко, Пастушенко, Копитін (Аксентій, 73), Трофімов (Мінашов, 84), Чаричанський, Щербаченко, Клищенко (Максименко, 88), Мамедов (Демещенко, 46). Запасні: Малий, Овдієнко, Тинкован.

Попередження: Горошко, 40, Гаврилов, 80 — Клищенко, 10, Трофімов, 75.