Літня першість «АФМ-2023». Дебютна звитяга «Таксі 994»

У Миколаєві продовжується літня першість Миколаєва «АФМ-2023» — відкритий чемпіонат міста у форматі 11х11 під егідою АФМ, АФМО, а також за підтримки ТМ «Оболонь» і мережі спортивних товарів «Інтерспорт».

Третій тур відкривав матч між «Таксі 994» та «Інгвартом». В цьому матчі команда Олександра Балакіна здобула вольову перемогу з рахунком 3:1. «Інгварт» відкрив рахунок зусиллями Бєлоусова, однак ще до перерви відмінна гольова передача Юрія Короля призвела до голу Слюнкова. Після перерви більш досвідчена команда господарів дотиснула дебютантів сезону. Відзначимо тренерський хід Олександра Балакіна з виходом на поле «ветеранів» «Таксі 994»: Олександр Мунч додав гостроти у лінії атаки, далі гол на свій рахунок записав Віталій Пономаренко, а завершив гру фантастичні індивідуальні дії, ефектний дриблінг та філігранно точний удар Юрія Короля.

«Таксі 994» — «Інгварт» — 3:1 (1:1)

Голи: Слюнков, 20, Пономаренко В., 60, Король Ю., 74 – Бєлоусов, 8.

«Таксі 994»: Скібченко, Жаріков, Кабацюра, Орановський (Якубенко, 75), Король, Каушан, Постульга (Мунч,58), Слюнков (Дзюба, 58), Горошко, Перевєрзєв, Яценко (Пономаренко В.,55). Запасний: Рудик.

«Інгварт»: Коренюгін, Чорненький, Гончаров, Голуб, Пузенко (Помельничний, 65), Бєлоусов, Баграмян, Комісаренко (Углов, 70), Дяков, Копитін, Звірь (Мальцев, 65). Запасні: Джумабаєв, Червоний, Сацута.

Попередження: Пономаренко, 78 — Дяков, 62.