Всеукраїнський фінал АФЛУ: очаківський «Арсенал» завоював срібло у Золотій лізі, южноукраїнський «Автолокомотив» — золото у Срібній лізі

У неділю, 23 квітня, на «Боско-Арені» завершився розіграш Всеукраїнського фіналу аматорської футзальної ліги України сезону 2023 року.

Головною перемогою цьогорічного ВФ АФЛУ однозначно став склад та географія учасників. За трофей позмагалися аж шістнадцятеро колективів. Представництво команд було оформлене від Краматорська до Львова, від Очакова до Рівного, від Хмельницького до Дніпра. Турнір однозначно став уособленням всеукраїнської єдності.

Сказати, що протистояння були насиченими та видовищними – нічого не сказати. Формат турніру «2х12» подарував топову інтенсивність та високу активність колективів. Нічого зайвого, лишень найбільш якісний футзал. За таких умов і вболівальникам, які стежили за всіма матчами у режимі онлайн, було цікаво по той бік екрану.

Фінальний двобій між «Десною» (Гостомель) та «Арсеналом» (Очаків) став вишенькою на смачному торті з назвою Всеукраїнський фінал АФЛУ у Львові. Напружена та захоплива дуель завершилася звитягою команди з Київщини, втім, подарувала, топові враження від змістовної гри обох колективів.

Підсумковий розподіл місць виглядає таким чином:

Золота ліга:

1 місце — «Десна» (Гостомель, Київська обл.)

2 місце — «Арсенал» (Очаків, Миколаївська обл.)

Учасники:

Alladin (Рівне), «Легіон-Суха Балка» (Дніпро).

Срібна ліга:

1 місце — «Автолокомотив» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.)

2 місце — «Галицька здоба» (Львів)

Учасники:

«Динамо-ГУНП» (Хмельницький), «Славута» (Славута, Хмельницька обл.).

На церемонії нагородження, крім того, відзначили найкращих індивідуалістів.

Золота ліга:

«Найкращий гравець» – Дмитро Криворотий («Арсенал»)

«Найкращий воротар» – Артем Барібан («Десна»)

Срібна ліга:

«Найкращий воротар» – Денис Максимчук («Автолокомотив»)

«Найкращий гравець» – Сергій Тригубець («Галицька здоба»)

Варто відзначити, що фінальна частина змагань, яка видалася особливо яскравою, привабила і почесних гостей. Зокрема, серед присутніх були президент АФУ Сергій Владико, віцепрезидент АФУ Володимир Гримайло та президент АФЛ Мирослав Хом’як.

«З моменту, коли Львів отримав можливість провести Всеукраїнський фінал АФЛУ, нами було виконано чимало роботи. Розуміли, наскільки це престижно, але й усвідомлювали всю відповідальність. Гадаю, все пройшло на дуже хорошому рівні і з емоцій команд можна було це побачити. Користуючись нагодою, хочу подякувати АФУ за довіру та, звісно, нашим воїнам, які подарували нам можливість організувати таку класну подію у мирному Львові. Наявність серед учасників команд з таких міст як Гостомель, Очаків, Южноукраїнськ, Краматорськ означають, що наша нація дійсно незламна. Ці населені пункти відчули на собі найгірші лиха війни, тому, попри все, їхня участь це вже невеличка перемога для всієї України. Чемпіонів ще раз вітаю із таким солідним досягненням, а усім учасникам дякую за гідне представництво. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей на футзальних майданчиках», – по завершенні ВФ АФЛУ поділився своїми враженнями президент АФЛ Мирослав Хом’як.

Інформація з сайту Асоціації футзалу Львівщини