Результати 5 туру Відкритого чемпіонату міста Миколаєва з футболу 5х5 (зал) серед аматорських команд

Асоціація футболу Миколаєва разом з ТМ VAST та під егідою Асоціації футболу Миколаївської області започаткували Відкритий чемпіонат міста Миколаєва з футболу 5х5 у залі серед аматорських команд.

Нагадаємо, що поборотися за головний трофей висловили бажання 15 команд: «Благодарівка», VAST, VAST-2, «УПП-Шевченкове», «Соболь», «Динамо МВС», Encounter, «Патруль», Arrow, «Варварівка», «Оболонь-ЛІЯ», «Ніко Сіті», «Дир-Дир», «ВСП», «Таксі 994».

Команди зіграють одне коло, після чого будуть розподілені на три ліги, згідно турнірної таблиці: з 1 по 4 місце – Вища ліга; з 5 по 8 – Перша ліга; з 9 по 12 – Друга ліга. Далі учасники змагань зіграють між собою (кожен з кожним) в своїх лігах.

Головний спонсор змагань – Станіслав Тепляк (VAST).

Головний суддя змагань – Євген Фішман, головний секретар – Михайло Луценко.

Результати четвертого туру відбіркового етапу:

VAST – «Такси 994» 5:2

Голи: Гірчев (5, 24, 32), Седагін (11, 30) – Король Ю. (6, 7).

Попередження: Корнелюк – «Таксі 994».

Зустріч одного з лідерів і команди, яка грала дебютний матч (технічна перемога з «ВСП» не береться до уваги), вийшла наполегливою. У турнірі з’явився ще один колектив, який здатний вирішувати серйозні завдання.

Номінальні господарі майданчика почали активніше, атаки завершували Куянов та Тепляк, але м’яч у ціль не влучив. Натомість на 5-й хвилині Гірчев зліва влучно пробив у дальній кут воріт. І буквально одразу ж упродовж хвилини Король відновив рівновагу, а потім вивів «таксистів» уперед. Удар Седагіна зі штрафного – 2:2. Так закінчився перший тайм.

Після перерви гравці VAST захопили ініціативу і організували три голи.

Президент VAST Станіслав Тепляк:

«Очки даються нелегко. Усі команди прагнуть у нас їх відібрати. Постараємося по ходу змагань надолужити втрачене.Команда задоволена, всі хлопці повністю віддаються грі. Серед головних конкурентів у боротьбі за перше місце бачу «Шевченкове», «Варварівку», «Фенікс»».

VAST-2 – «Варварівка» 5:3

Голи: Стоковський (1), Запорожан (6, 16), Мазанка (10), Романєєв (17) – Солоніков (19), Скляров (22), Климко (27).

Попередження: Стоковський – VAST-2 .

Видалення: Сапунаров – «Варварівка».

Мабуть, гравці VAST 2 були налаштовані обіграти суперника, який раніше переміг їх першу команду. Одразу після стартового свистка після удару Стоковського вони повели в рахунку. Загалом матч пройшов на зустрічних курсах, у рівній боротьбі, але сторона, що перемогла, краще використала гольові моменти. На діях суперника позначилося і видалення Сапунарова, адже в запасі нікого не було.

Воротар VAST-2 Анатолій Паскевич:

«Думаю, що всі гравці, які брали участь у грі, отримали насолоду. Бажання перемогти було у всіх, ми ж, мабуть, хотіли цього більше. Наприкінці зустрічі трохи розслабилися та пропустили два м’ячі».

«Михайлівка» – «Ніко-Сіті» 2:2

Голи: Сірий (10, 8) – Шелешко (34, 35).

Попередження: Волошин – «Ніко-Сіті».

Для «Михайлівки» цей матч став дебютним у турнірі. Першого гола, як для футзалу, довелося чекати довго – 10 хвилин. А на 18-й хвилині цей же гравець Сірий вдруге влучив у ворота суперника. Загалом зустріч не стала багатою на голи і лише ближче до її закінчення Шеленко двома влучними ударами відновив паритет – 2:2.

Капітан «Михайлівки» Руслан Тимощук:

«Ми представляємо у змаганнях Миколаївський район. Дебютна гра вийшла рівною, суперники були гідні один одного. На матчі, на жаль, не був присутній наш тренер Руслан Саргсян, адже ми всі його вихованці і він би міг нам щось підказати. Постараємося гідно зіграти у кожному поєдинку та поборотися за призові місця».

«Фенікс» – «Благодарівка» 3:5

Голи: Чухарєв (5, 26), Гопченко (27) – Кирик (10, 13, 16), Куреда (19, 23).

Цей матч став центральним у турі. Рахунок відкрив «Фенікс» (так тепер називається «Динамо МВС»). До закінчення першого тайму «Благодарівка» забила чотири м’ячі: Кирик – три та Куреда – один. Тим самим забезпечивши собі п’яту поспіль перемогу.

Президент «Благодарівки» Едуард Замулінський:

«Грою своєї команди задоволений. Ми єдині у турнірі, хто не втратив жодного очка. Для перемоги доводиться докладати багато сил, ось і сьогодні суперник дав нам бій. Постараємося й надалі вигравати, адже завдання у нас однозначне – перше місце».

«Дир-Дир» – «Патруль» 5:6

Голи: Балакін (4, 24, 35), Демидов (23), Бигайло (38) – Старовойтов (3, 16, 38), Якубенко (5), Яценко (25), Горошко (36).

Попередження: Лобенко – «Патруль».

Видалення: Мінаєв – Старовойтов.

На мій погляд, найкращими у цій зустрічі були Олександр Балакін та Ігор Старовойтов, які забили по три м’ячі. Турнірне становище закликало обидві сторони набрати три очки, для чого вони поклали багато сил. Цього разу удача була на боці «Патруля».

Гравець «Патруля» Владислав Фріденберг:

«Гра вийшла наполегливою. З першої до останньої хвилини обидві команди боролися за перемогу, оскільки очки потрібні обом. Ми весь час вигравали, але суперник чотири рази порівнював рахунок. Якихось особливих завдань не вирішуємо, але боротимемося за перемогу в кожному матчі, щоб піднятися у турнірній таблиці якомога вище».

«Шевченкове» – Encounter 4:3

Голи: Ляшевський (9, 10, 12), Чаус (36) – Абрамов (1, 29), Зігура (5).

Попередження: Ляшевський – Зігура.

Зустріч претендентів на призові місця вийшла наполегливою та цікавою. «Шевченкове» до 9-ї хвилини програвало 0:2. Але потім три м’ячі протягом чотирьох хвилин забив Ляшевський – 3:2. Тепер у його активі 17 голів та друге місце у суперечці найкращих бомбардирів. Лідирує, нагадаю, Івасишин із «Благодарівки» — 20 м’ячів. У другому таймі сторони організували по одній результативній атаці.

Президент «Шевченкового» Євген Ващенко:

«Гарна, цікава, напружена гра. Суперники гідні один одного. Ми маємо завдання на турнір – перше місце, тому зробимо все можливе, щоб виконати його».

«Cоболь» – Arrow 3:7

Голи: Пухта П. (13, 33), Ліскович (29) – Силяков (4, 22), Беззубенко (7, 8, 14), Продун  (25), Жарков (30).

Попередження: Лебедєв – «Соболь».

Зустріч відбулася за переваги гравців Arrow. На 8-й хвилині вони були попереду – 3:0, а перший тайм виграли – 4:1. Після перерви сценарій гри не змінився і в результаті номінальні гості здобули перемогу з переконливим рахунком.

Воротар Arrow Станіслав Павлюк:

«Гра вийшла складною. Суперник – досвідчений, давно бере участь у турнірах, відрізняється колективними діями. Ми не зовсім вдало стартували, тому тепер у вівторок тренуємося. Головне – зігратись, налагодити ігрові зв’язки. І лише тоді ставитимемо перед собою високі завдання».