Перша перемога «МСТ», звитяги «Варварівки» та «УПП-Шевченкового»

У Миколаєві продовжується Кубок Незалежності-2022 – багатоденний турнір під егідою АФМ і АФМО, який відбувається за підтримки ТМ «Оболонь».

Першу перемогу у групі здобули гравці «МСТ», які переграли «Кар’єр» — 4:2. Господарі у першому таймі зуміли відзначитись зусиллями Кожушного і Макарова. Після перерви «Кар’єр» відігрався завдяки голам Корсакова та Яценка, до кінця матчу Кольцов і Кожушний зуміли забити і вирвати перевагу для своєї команди.

«МСТ» — «Кар’єр» 4:2 (2:0)

Голи: Кожушний (17, 38), Кольцов (50), Макаров (21) – Корсаков (44), Яценко (36).

Попередження: Кожушний (40).

«МСТ»: Россошинський Р., Югай, Валєєв, Кожушний, Ликов, Кольцов, Золотарьов, Бакан, Макаров, Балакін, Нагорний.

«Кар’єр»: Бєлоусов, Голуб, Найден, Тінкован, Корсаков, Войнов, Бузінський, Яценко, Мальцев.

Гепард матчу: Азамат Кожушний («МСТ»).

«Варварівка» розгромно перемогла «Фенікс» — 7:0. Хет-трик Олександр Руденка, а також точні удари Климко, Склярова, Віталія Пономаренка та Седагіна достроково вивели команду Вадима Радіоли у стадію плей-оф Кубку Незалежності.

«Фенікс» — «Варварівка» 0:7 (0:2)

Голи: Климко (56), Скляров (18), Пономаренко В. (30), Седагін (47), Руденко (12, 38, 41).

Попередження: -.

«Фенікс»: Богуш, Братченко, Костін, Мєшалкін, Кулік, Романовський, Мазанка, Зізда, Ганчо, Клементьєв.

«Варварівка»: Радіола, Михайлов, Климко, Скляров, Пономаренко В., Седагін, Руденко, Барков, Сапунаров, Тихомиров.

Гепард матчу: Дмитро Климко («Варварівка»).

Ще один результативний матч відбувся між «УПП-Шевченкове» та «Юридичною Академією». У першому таймі гості змогли відзначитись двічі (дубль Фабіянського), але більш досвідчений склад «УПП-Шевченкового» до кінця матчу втілив власні нагоди у голи, що й привезло до другої перемоги команди у групі «В».

«УПП-Шевченкове» — «Юридична Академія» 6:2 (3:2)

Голи: Король Ю. (45), Одиноченко (15, 16), Смаглі (8), Хрипко (37), Пуньків (54) – Фабіянський (6, 24).

Попередження: Ляшевський (36) – Діденко (46).

«УПП-Шевченкове»: Король Ю., Король В., Запорожець, Ляшевський, Одиноченко, Смаглі, Божко, Сліпченко, Чаус, Мица Є., Хрипко, Маліновський, Ващенко, Шейко, Пуньків.

«Юридична Академія»: Батечко, Кривін, Ігошин, Мєліков, Ханжин, Алємаскін, Бондаренко, Фабіянський, Діденко.

Гепард матчу: Денис Одиноченко («УПП-Шевченкове»).