Огляд матчів 3 туру Першої ліги Відкритого зимового чемпіонату Миколаєва

Вихідними днями, 11 та 12 грудня, відбулися ігри третього туру Відкритого зимового чемпіонату Миколаєва, що проходить під егідою Асоціації футболу Миколаївської області та Асоціації футболу Миколаєва.

Перша ліга

В перший ігровий день туру на штучному полі Центрального міського стадіону зустрілися команди «Ольгопіль» та «ЛІЯ». Рахунок у матчі був відкритий номінальними господарями на 20 хвилині завдяки влучному удару Куция, а вже за 9 хвилин Слюнков його подвоїв. Проте «ЛІЯ» не полишала спроб змінити результат зустрічі на свою користь і до кінця першого тайму команді вдалося відіграти один м’яч – на 33 хвилині у ворота єланецької команди поцілив Лебеденко.

Другий тайм розставив все по місцях: можливості забити були що в однієї команди, що в іншої, проте реалізувати свій момент вдалося тільки «Ольгополю». На 67 хвилині Куций забив дубль та зробив рахунок матчу остаточним – 3:1 на користь своєї команди.

«Ольгопіль» – «ЛІЯ» 3:1 (2:1)

Арбітри: М. Чернега, С. Пашинський, Д. Іляшенко. Спостерігач арбітражу: П. Винарський (усі – Миколаїв).

Голи: А. Куций (20, 67), В. Слюнков (29) – В. Лебеденко (33).

Попередження: Р. Єрємов (15), Д. Димко (50) – А. Кравченко (55).

У наступному матчі Першої ліги «Мішковка» та «Вікторія» продемонстрували рівний перший тайм, де за 40 хвилин ігрового часу суперники встигли обмінятися голами. Першим під ближню штангу відправив м’яч Горошко вже на 9 хвилині зустрічі, однак за 8 хвилин до перерви Романєєв зумів зрівняти результат.

Проте другий тайм вже проходив по іншому сценарію, де на полі домінувала «Вікторія». Хоча знову ж після перерви першими голом відрізнилися гравці «Мішковки», щоправда в свої ворота: на 44 хвилині м’яч зрізався від Андрієвського. Однак надалі гравці «Вікторії» справлялися самі. До фінального свистку команда зуміла реалізувати ще чотири свої атаки: по дублю на рахунках Романєєва та Поліщука і м’яч у активі Гафтнюка, забезпечивши собі таким чином впевнену перемогу.

«Мішковка» – «Вікторія» 1:6 (1:1)

Арбітри: В. Колісник, В. Чубарь, В. Стольніков. Спостерігач арбітражу: А. Єремєєв (усі – Миколаїв).

Голи: А. Горошко (9), А. Андрієвський (44 АГ) – В. Романєєв (32, 56), В. Поліщук (48, 72), Р. Гафтуняк (57).

Попередження: В. Нирков (19), М. Максименко (25) – В. Чухарєв (75).

Вилучення: В. Нирков (34).

Закривав третій тур зимової першості матч між командами Nexteum та «Нечаяне». Гості розпочали поєдинок дуже впевнено, пресингуючи суперника та нав’язуючи свою гру. І це принесло бажаний результат: ще до перерви, завдяки влучності Інешина та Мінаєва, команда повела у рахунку 2:0.

На другу половину матчу Nexteum зібрався і вже з перших хвилин гри скоротив відставання після удару Вайтовича. Боротьба на полі продовжувалася до фінального свистку. У другій половині тайму команди обмінялися голами: на 63 хвилині забив Трофімов, а наступної хвилини Салтан зробив відставання своєї команди мінімальним – 2:3.

Nexteum – «Нечаяне» 2:3 (0:2)

Арбітри: Д. Сєргєєв, О. Філон, С. Куропятніков. Спостерігач арбітражу: А. Єремєєв (усі – Миколаїв).

Голи: О. Вайтович (46), Є. Салтан (64) – В. Інешин (22), С. Мінаєв (32), Трофімов (63).

Попередження: С. Тараборкін (45), І. Ловинський (80) – В. Інешин (74).

В інших матчах туру Першої ліги СДЮСШОР «Миколаїв» U-16/2 не залишила шансів одноліткам з «Торпедо», обігравши суперника з «сухим» рахунком 10:0. А перша команда СДЮСШОР «Миколаїв» U-16 лише на один гол випередила ДЮСШ №3 U-19, проте свої три очки також заробила. «Александрович» же здобув першу перемогу, у другому таймі мінімально обігравши херсонську «Освіту».

«Торпедо» U-16 – СДЮСШОР «Миколаїв» U-16-2 0:10 (0:6)

Арбітри: О. Філон, С. Гайчев, Є. Фішман. Спостерігач арбітражу: С. Куянов (усі – Миколаїв).

Голи: Д. Бєлосохов (4, 25, 35, 55), І. Мазуренко (7, 52), В. Павлюк (8, 42, 59), В. Кириченко (-12, 18).

Попередження: В. Пятницький (48) – Д. Бєлосохов (31).

ДЮСШ №3 U-19 – СДЮСШОР «Миколаїв» U-16 2:3 (0:2)

Арбітри: О. Зєвакін, А. Григорян, Б. Царинний. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі – Миколаїв).

Голи: Холоднюк (71), Воронець (80) – Д. Бєлосохов (2, 8), М. Вільченко (63).

Попередження: С. Пономаренко (66) — Б. Малий (70).

КДЮСШ «Освіта» (Херсон) – «Александрович» 1:2 (0:0)

Арбітри: Голіяк, Лясковський, Холоднюк. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі – Миколаїв).

Голи: Остапюк (51) – Кононець (41), Мешалкін (72).

Попередження: Волович (57) – Музика (49).