«Агролідер» завершив перше коло чемпіонату області мінімальною перемогою над «Атлантом»

У неділю, 14 листопада, відбулася перенесена гра у групі «Південь» Чемпіонату Миколаївської області, де на полі зустрілися команди «Атлант» та «Агролідер».

«Атлант» (Новий Буг) – «Агролідер» (Широківська ОТГ) 0:1 (0:1)

Арбітри: Є. Єремєєв, І. Голіяк, О. Мерцалов. Спостерігач арбітражу: А. Єремєєв (усі – Миколаїв).

Голи: О. Мунч (18).

Попередження: І. Оришака (49), Д. Белінський (77) – П. Вдов (8), А. Бабенко (34), Д. Кузьмін (59), О. Мунч (75), Ю. Король (85).

Заключну гру у першому колі чемпіонату провели і команди «Атлант» та «Агролідер». Вся основна боротьба прийшлась на першу половину матчу. Рахунок був відкритий гостями на 18 хвилині, коли, отримавши гарну передачу, на побачення з голкіпером вибіг Олександр Мунч. Андросович вийшов на випередження, однак невдало, Мунч обіграв його та поцілив у пусті ворота. До перерви кілька чудових моментів було і в «Атланта», проте безпомилково відстояв Скибченко. Ще кілька небезпечних атак створили і гості, але також безрезультатно. У підсумку мінімальна перемога «Агролідера» і команда з 15 очками виходить до Вищої ліги чемпіонату.

«Якість гри мені не сподобалась. А суперник сподобався – молоді хлопці, які старалися, боролися, побачив, що у Нового Бугу є майбутнє. Їм в команду ще бажано б було декілька досвідчених гравців, щоб зсередини керували грою.

До цього матчу не можна відноситися, як до показового – всю гру нівелювало поле. Вже пізня осінь, земля глиняна і липне до шипів, м’яч постійно висів на колінах. Вся технічність команди нівелюється. Новобужани на цьому полі тренуються, грають, їм воно більш звичне, тому у них краще виходило тримати м’яч.

Гра могла закінчитися як внічию, так і на їх користь. «Атлант» не забив два чи три стовідсоткових моментів, коли лише воротар нас виручив. А ми забили, проте також мали ще 4-5 хороших моментів, які не вдалося реалізувати. Тому хочу віддати належне молоді, подякувати керівництву новобузької команди за те, що вони рухаються у вірному напрямку, підтягують молодь, яка старається, бореться. З нашої сторони якість гри мені не сподобалася, але лише тому що поле не давало продемонструвати свої можливості.

Результатами та грою у першому колі я також не задоволений – були ігри, де ми могли зіграти краще, але наразі це те, що ми маємо. Завжди хочеться більшого» — прокоментував зустріч тренер ФК «Агролідер» Олександр Балакін.