«Шевченкове» — володар Суперкубку АФМ

Очна зустріч між чемпіоном міста («Шевченкове») і володарем Кубка Миколаєва («Варварівка-2»), яка відбулася у суботу, 13 листопада, завершила дебютний сезон Асоціації футболу Миколаєва.

Команди підійшли до поєдинку не в оптимальних складах, але гравці зуміли подарувати цікавий та змістовний футбол. Гості створили декілька небезпечних моментів, один з яких завершився влучанням у поперечку. Проте реалізацію продемонстрували господарі: Маліновський опинився без опіки захисників і вивів «Шевченкове» вперед.

Після перерви спрацювала заміна від тренерського штабу «Варварівки-2» — це Томчаковський вдало замкнув передачу партнера з флангу. Але далі індивідуальну майстерність продемонстрував Тіщенко, який звільнився від опіки оборонців, уникнув офсайдної пастки і поцілив у кут. Вдруге вирівняти рахунок гості не змогли, не дивлячись на моменти Ратушного, Томчаковського і Климка.

Фінальну крапку ж у грі поставив знову Тіщенко, чітко зігравши на добиванні після потужної гармати Гончарова, сейву Шмідта і поперечки. 3:1 – «Шевченкове» додає до звання чемпіона міста ще й Суперкубок Миколаєва.

Гравець матчу: Олексій Тіщенко («Шевченкове»)

За відсутності Діденка саме йому довірили місце форварда. І Тіщенко не підвів, двічі реалізувавши гольові моменти.

«Шевченкове» – «Варварівка-2» 3:1 (1:0)

Голи: Маліновський, 41, Тіщенко, 52, 73 – Томчаковський, 48.

Попередження: Маліновський, 65, Шарабура, 45+1, Смаглі, 67 – Амаду Роже, 20, Сапунаров, 26, Климко, 72.

«Шевченкове»: Жуков, Чорнописький, Кошма, Думяк, Король В., Смаглі, Гончаров, Малиновський, Івасишин, Шарабура, Тищенко (Божко, 81).

Запасні: Камашев, Ротко, Ващенко, Шейко, Александров.

«Варварівка-2»: Шмідт, Багнюк, Амаду Роже, Курятник (Михайлов, 79), Сапунаров, Солоніков, Ратушний, Маркітан (Ндже, 62), Климко (Медвєдський, 85), Пономаренко О. (Кулик, 62), Атаманюк (Томчаковський, 46).

Запасний: Бабєйко.

Інформація пресслужби АФМ