«Ніка» на виїзді поступилася лідеру групи «Шахтарю»

У неділю, 31 жовтня, миколаївська жіноча команда «Ніка» провела виїзну зустріч у рамках Першої ліги Чемпіонату України у Щасливому (Київська обл.) з лідером групи ФК «Шахтар».

«Шахтар» (Донецьк) – «Ніка» (Миколаїв) 12:0 (4:0)

Голи: Янчук (6), Старухина (+15), Ильина (19), Кожухарь (56), Янчук (57), Кожухарь (67), Кожухарь (71), Янчук (77), Кожухарь (78), Старухина (87), Янчук (90+1) – Б. Миньо (8, а/г).

Попередження: Кожухар (64) – «Шахтар».

До цієї зустрічі господарки жодного матчу не програли, більш того, всі ігри команда провела без пропущених м’ячів. Суперниці наших дівчат більш досвідчені і це було помітно по грі. Гравчині «Шахтаря» одразу захопили ініціативу та притисли миколаївчанок до їх же воріт. У першому таймі ударів по нашим володінням було вдосталь, проте багато з них взяла на себе голкіпер «Ніки» Марія Бойко. Також деякі моменти проґавили самі нападниці «Шахтаря». Однак забити чотири голи у першій половині зустрічі господаркам вдалося.

Після перерви «Шахтар» знову з перших хвилин кинувся в атаку і цього разу гравчині команди краще впорались з реалізацією, забивши ще 8 м’ячів.

«Звичайно, ми не задоволені рахунком. По відважності дівчат – вони молодці, певні установки на гру виконали у повному обсязі. Тактичні моменти, які почали з’являтися, теж потішили, гравчині почали думати на полі. Зрозуміло, що 15-16-річним дівчатам не вистачає досвіду на такому рівні. Відсутність досвіду та технічного вишколу – головні складові поразки. Також відзначу і складний перехід зі штучного газону на натуральний. Але ми не шукаємо виправдань. Не дивлячись на умови нашої роботи та різні моменти поза футболом, ми продовжуємо вірити та робити усе можливе для цих дівчат», — прокоментував гру помічник тренера ЖФК «Ніка» Олександр Олійник.

Фото з сайту ЖФК «Шахтар»