FM Agro у бойовій зустрічі обласного чемпіонату переграв «Зорі над Бугом»

У неділю, 31 жовтня, заключний матч першого кола Чемпіонату Миколаївської області провели команди «Зорі над Бугом» та FM Agro.

«Зорі над Бугом» (с. Яструбинове) – FM Agro (Врадіївка) 1:4 (0:2)

Арбітри: Ю. Бойко (Южноукраїнськ), М. Чернега (Вознесенськ), М. Коробань (Мартинівка). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Вознесенськ).

Голи: А. Сандул (71) – В. Домбровський (30, 83), Є. Помельничий (41), М. Флоренко (+67).

Попередження: А. Лаврух (38), О. Боднар (74), А. Малина (74) – усі «Зорі над Бугом».

Заключний матч першого кола чемпіонату області у групі «Північ» проходив на зустрічних курсах та с постійною зміною лідера. З початку гри двічі виникала можливість відкрити рахунок у Грущенка, проте реалізувати їх не вдалося. А ось FM Agro свої моменти не проґавив. На 30 хвилині у господарські ворота поцілив Віктор Домбровський, а за 11 хвилин рахунок подвоїв Помельничий.

У другій половині зустрічі сценарій гри був схожий. «Зорі над Бугом» знову створили кілька можливостей без реалізації, у той час як гості втретє вразили їх ворота. З 11-метрової позначки влучно пробив Максим Флоренко. Проте «Зорям над Бугом» все ж вдалося довести до логічного завершення одну зі своїх атак. На 61 хвилині Артем Сандул, який тільки-но вийшов на заміну, переграв Жукова. Однак більше команда створити не змогла. А після четвертого м’яча у свої ворота, який був забитий Домбровським на 83 хвилині, і зовсім не було ні сил, ні часу. У підсумку FM Agro здобула перемогу з рахунком 4:1.