В Арбузинці відбулося грандіозне свято з нагоди 113-річчя футболу Миколаївської області

Цьогоріч святкування 113 річниці футболу Миколаївської області відбувалося впродовж двох днів. Естафету після свята в Казанці наступного дня, 17 жовтня, прийняла Арбузинка. На місцевому стадіоні «Колос» відбувся грандіозний турнір з нагоди цієї дати.

У святкові програмі були змагання дитячих колективів 2010-2011 та 2012-2013 р.н.: Арбузинської, Благодатненської, Братської, Врадіївської, Доманівської, Єланецької, Кривоозерської територіальних громад, СК Viktory м. Первомайська, СК «Олімп» м. Южноукраїнськ, ДЮСШ м. Первомайск. Усього у турнірі взяли участь 14 дитячих колективів! А також змагання між командами ветеранів.

На церемонії відкриття свята з вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Асоціації футболу Миколаївської області, народний депутат України Олександр Пасічний, зазначивши, що футбол є і буде спортом номер один в світі. Тому керівництво АФМО докладає максимум зусиль аби створити і покращити вже наявні умови для гри у футбол.

Також Олександр Станіславович нагородив грамотами від управління молоді та спорту Миколаївської ОДА голову Арбузинської ОТГ Євгенія Травянка та голову Братської ОТГ Нелю Собко. Подяки обласної асоціації футболу за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу в Миколаївській області отримали Петро Пигида, Ігор Дерев’янко, Віктор Григор’єв, Гіві Шавдатуашвілі, Ігор Фертаку, Сергій Шарата, Анатолій Халковський, Сергій Ярохович, Олексій Доценко.

Арбузинський селищний голова та голова Федерації футболу Арбузинщини Євгеній Травянко долучився до привітань, побажавши спортсменам успіхів і перемог.

Для нагородження переможців, призерів, учасників свята Асоціація футболу Миколаївської області надала кубки, статуетки, медалі та солодощі.

Змагання проходили на двох майданчиках, тому учасники були поділені на групи по 5 команд. Менша вікова категорія футболістів налічувала чотири команди, які грали на пів поля. Паралельно малечі грали і ветерани. У кожній грі вирували справжні емоції: радість від перемоги, та сльози розчарування після поразки. Кожен матч проходив у завзятій та напруженій боротьбі.

За результатами змагань серед дитячих команд перше місце посіла команда Братського. Срібні нагороди отримала команда СК «Олімп» м. Южноукраїнськ. А медалі і кубок за завойоване третє місце поділили між собою колективи Врадіївки та Кривого Озера.

Кращими гравцями турніру були визнані: Сергій Герас, Нікіта Козачинський, Юрій Шаповалов, Кирило Гладкий, Вадим Гуцул, Дмитро Жуков, Олександр Улянов, Сергій Миронюк, Євген Зіновкін, Олександр Феденчук.

У змаганні серед ветеранів перемогу здобула команда Арбузинки. Почесне друге місце вибороли кривоозерці. Бронзовою призеркою стала команда Первомайська.

Фінальною частиною футбольного фестивалю стала гра Чемпіонату Миколаївської області між ФК «Южноукраїнськ» та ФК «Ольгополь», де команди подарували глядачам безліч емоцій та купу гарних голів, адже всього було забито 14 м’ячів! Перемогу у поєдинку здобула команда «Южноукраїнськ» з рахунком 11:3.

Організатори спортивного свята висловлюють подяку народному депутату України, голові Асоціації футболу Миколаївської області Олександру Пасічному, його заступнику Олександру Балакіну, начальнику Миколаївського обласного відділення(філія) КФС МОН України Олександру Кулішову, голові Арбузинської громади Євгенію Травянку, всім директорам ДЮСШ за футбольне свято в Арбузинці. А також меценатам: директору СПД «Кавунівський хліб» Анварову В. Б., адміністрації магазину «Копілка», добровільному об’єднанню рибалок «Фортуна», дирекції стадіону «Колос».