«Ніка» мінімально поступилася «Багірі» у матчі Першої ліги чемпіонату України

У п’ятницю, 15 жовтня, ЖФК «Ніка» приймала на домашньому стадіоні гостей з Кропивницького ЖФК «Багіру» у рамках 8 туру Першої ліги чемпіонату України.

«Ніка» (Миколаїв) – «Багіра» (Кропивницький) 0:1 (0:0)

Арбітри: Є. Єремєєв, І. Голіяк, С. Пашинський. Спостерігач арбітражу: С. Возняк.

Голи: Сижук (-90) – Лигуша (62).

Попередження: Д. Миньо (23), Бендеберя (66), Сижук (90+3) – Лигуша (23), Городецька (33).

Вилучення: Городецька (90).

У першому таймі гравчині «Ніки» більшість часу контролювали м’яч на половині поля суперниць та регулярно пресингували протилежні ворота. Гості також час від часу виривалися у швидкісні контратаки, які закінчувалися гострими ударами. Проте до перерви відкрити рахунок жодній команді не вдалося.

Другий тайм розпочався більш рівною боротьбою. Опонентки по черзі переводили гру від одних воріт до інших. На 62 хвилині захисниці миколаївської команди впустили Лигушу у карний майданчик, вона зайшла зліва та відправила м’яч під стійку. Останні хвилини матчу миколаївчанки активно атакували у намаганні змінити результат на свою користь. Один з таких виходів до воріт суперниці зупинили з порушенням правил, арбітр призначив 11-метровий удар, проте реалізувати його господаркам не вдалося – Сижук відправила м’яч вище воріт. І після цього гравчині «Ніки» рук не опустили та до фінального свистку продовжували пресингувати суперниць, однак результат залишився незмінним – 0:1 на користь гостей.

Тренер «Ніки» Яна Манчик підвела підсумки гри:

«В грі проти «Багіри» ФК «Ніка» показала себе дуже впевнено. Це вже були усвідомлені дії в боротьбі за м’яч та виходи до воріт суперника. Так, ми поступилися, але грою взагалі я задоволена. Вважаю, що у тих моментах, які в нас були, а їх було вдосталь, дівчатам просто не вистачило впевненості в своїх діях. Будемо виправляти. Деякі дівчата в цьому матчі відкрилися для мене з кращого боку, як гравці. Нам є ще над чим працювати. Наші перемоги попереду!».

«Ми незадоволені сьогоднішнім результатом. Моментів, які могли б принести нам перші очки, вистачило б на декілька матчів наперед. Сьогодні від нас відвернулась вдача та футбольний фарт. Головна проблема – відсутність реалізації. Всі мають розуміти, що 15-16-річним дівчатам важкувато робити самостійні кроки. Ми виховуємо в них упевненість в собі. Сподобався настрій дівчат, які змусили суперника діяти за нашим сценарієм. Проте цього замало для перемоги. Гравчині повинні усі 90 хвилин думати про результат, а не про життєві обставини. Впевнений, що така прикра поразка змусить їх інакше ставитись до подальших матчів у першості», — додав помічник тренера «Ніки» Олександр Олійник.