«Таксі 994-Роллер» впевнено переміг «ЛІЯ» у матчі чемпіонату АФМ

У четвер, 14 жовтня, свій заключний матч у стартовому сезоні чемпіонату Асоціації футболу Миколаєва провели команди «Таксі 994-Роллер» та «ЛІЯ».

Команди вийшли на матч з упевненістю про змістовний футбол. Проте кінцівка сезону, виснаженість та проблемний збір гравців даються взнаки. «Таксі 994-Роллер» зумів уникнути коливань у матчі, ще з перших хвилин намагаючись вирішили долю гри. На 30-й хвилині Сандул ефектно перекинув воротаря і захисника, за 11 хвилин форвард оформив дубль, а між цими голами відбувся фантастичний гол Юрія Короля.

Після паузи «ЛІЯ» провела декілька непоганих, але безрезультатних атак. Господарі ж зуміли потішитись на кінець сезону: спрацювали заміни, і Романєєв, Козуб та Мунч записали свої прізвища у протокол. 7:0 – перемога «Таксі 994-Роллер».

Гравець матчу: Юрій Король («Таксі 994-Роллер»)

Продуктивний матч від досвідченого хавбека. Вишня на торті – топовий гол зі штрафного.

«Таксі 994-Роллер» – «ЛІЯ» 7:0 (3:0)

Голи: Король Ю., 35, Сандул, 30, 41, Мунч, 85, 89, Романєєв, 77, Козуб, 70.

Попередження: Пономаренко В., 50 — Тихомиров, 10, Білий, 67.

«Таксі 994-Роллер»: Корнелюк, Пономаренко В., Король Ю., Колосков, Бабенко, Сандул (Козуб, 57), Бадюл, Проданюк, Білоконь (Мунч, 46), Чепурний (Романєєв, 60), Кузьмін.

Запасний: Жаріков.

«ЛІЯ»: Паскевич, Дяченко, Блінцов, Тихомиров, Білий, Кравченко, Каушан, Дмітрієв, Лебедєнко, Турсунов.

Запасні: Тишкович, Стадник.