«Шевченкове» стало чемпіоном АФМ, зігравши внічию з «Воднік-Євровнєшторг»

У понеділок, 11 жовтня, відбувся перший матч заключного туру чемпіонату Асоціації футболу миколаєва, де зустрілися команди «Шевченкове» та «Воднік-Євровнєшторг».

Календар дебютного сезону звів «Шевченкове» та «Воднік-Євровнєшторг» у завершальному турі. Команда Євгена Ващенка мала перевагу у три очки і їй було необхідно не програти, аби стати чемпіоном. У відповідь «Воднік-Євровнєшторг» міг розраховувати тільки на звитягу, аби перевести фінальну дуель у «золотий матч». Перший тайм зустрічі вийшов досить напруженим: володіння господарів декілька разів врятував Микола Бурцев, а ось його візаві Ковалевич, в основному, залишався без роботи.

Після перерви травмованого Смаглі замінив Яковенко, оборона «Шевченкового» отримала серйозну втрату, яка вплинула на подальший хід подій. Господарі запустили до гри Одиноченка – хавбек чітко увійшов у поєдинок і у швидкій атаці вивів «Воднік-Євровнєшторг» вперед. Але швидка відповідь не забарилась від гостей. Після появи Тищенка на полі минуло менше хвилини, першим дотиком гравець обробив м’яча, а другим проткнув його до створу воріт Бурцева. Вирішальний штурм від господарів – це потужний постріл зі штрафного від Одиноченка, а також добивання впритул від когось з гравців «Воднік-Євровнєшторг». Проте з цим епізодом впорався Ковалевич. 1:1 – чемпіонська нічия для «Шевченкового». «Воднік-Євровнєшторг» залишається зі «сріблом».

Гравець матчу: Василь Чорнописький («Шевченкове»)

Відмінно себе проявив у зустрічі Ляшевський, «заміна сезону» — це Тищенко, був активним Гончаров, у вирішальний момент врятував Ковалевич. Але краще за усіх лідерські якості продемонстрував центрбек Чорнописький, який поклав початок переможному результату.

«Воднік-Євровнєшторг» – «Шевченкове» 1:1 (0:0)

Голи: Одиноченко, 68 – Тищенко, 70.

Попередження: Малокуцький, 76, Бурцев М., 87 — Божко, 43, Король В., 68, Ляшевський, 86, Діденко, 90.

«Воднік-Євровнєшторг»: Бурцев М., Горошко (Гранковський, 78), Ніколаєв, Барладим, Фабіянський, Бартальов, Кретов (Одиноченко, 61), Гаврилов, Лі (Маркін, 74), Швидерський, Малокуцький.

Запасні: Пархоменко, Скляров, Бурцев В.

«Шевченкове»: Ковалевич, Маліновський, Король В., Діденко, Шарабура, Смаглі (Яковенко, 46), Чорнописький, Колісніченко, Божко (Тищенко, 69), Гончаров, Ляшевський.

Запасний: Александров.