Визначилися переможці Кубку з футболу до Дня захисників і захисниць України та українського козацтва

Відбувся фінальний етап Кубку з футболу АФМ 8х8 до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

У Кубку Гетьмана взяли участь команди Global OPT, «Юридична Академiя», «КОС Михайлівка» та España.

Переможцями турніру стали досвідчені гравці команди Global OPT, які в серії післяматчевих пенальті переграли своїх суперників по фіналу молодих футболістів команди «Юридична Академiя» під керівництвом Богдана Фасія. Третє місце у команди España, яка у не менш напруженому матчі переграла в футбольній лотереї команду «КОС Михайлівка».

За головний трофей Кубку Захисту боролися «ЛІЯ», «Атлетик», «Второе дыхание» та «Таксі 994-Роллер».

Здобули перемогу в турнірі футболісти команди Дмитра Каушана — «ЛІЯ». Віцечемпіонами завершили змагання гравці команди «Таксі 994-Роллер». Бронзові нагороди завоювала команда «Атлетик». Почесна четверта сходинка у команди «Второе дыхание».

У Кубку Отамана за перемогу змагалися команди Hopkins, «Кар’єр», «МСТ» та «Смішарики».

Перемогу в турнірі здобули футболісти команди «Смішарики», впевнено розібравшись зі своїми опонентами на шляху до чемпіонства. Другими завершили змагання гравцi команди «Кар’єр». Бронзовими призерами стала команда «МСТ», здобувши перші нагороди у змаганнях під егідою АФМ. Почесне четверте місце у молодої команди Hopkins.

Василенко Назар — «Hopkins».

Кращий бомбардир турніру — Шейко Михайло.

Керівник напряму АФМ 8х8 Олександр Россошинський зазначив, що найближчим часом відбудеться івент «Кубок чемпіонів». Також планується запуск зимової першості з футболу 8х8. Тож слiдкуйте за подальшими анонсами.

За підтримку та допомогу у проведенні спортивного свята, керівництво АФМ висловлює подяку секретарю міської ради, президенту АФМ Дмитру Фальку, директору Судоремонтної компанії, віцепрезиденту АФМ Сергію Бурковцю, директору «Служба Таксі 994», віцепрезиденту АФМ Сергію Проданюку, директору Центрального міського стадіону Володимиру Коссе, голові комітету арбітрів АФМО Сергію Возняку.