«Нечаяне» розгромило «Атлант» у матчі обласного чемпіонату

У неділю, 3 жовтня, відбувся матч четвертого туру Чемпіонату Миколаївської області, у якому зустрілися команди «Нечаяне» та «Атлант».

«Нечаяне» (Миколаївський р-н) – «Атлант» (Новий Буг) 10:2 (4:0)

Арбітри: В. Мамчур (Березанка), А. Григорян, Д. Сергєєв. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі інші – Миколаїв).

Голи: Трофимов (6), Бєлан (21, 48, 67, 69), Пономаренко (40), Ратушний (42), В. Інешин (47), Матросов (82), Мінаєв (86) – Лясковський (64), Яворський (90).

Попередження: Кулик (28), В. Інешин (32) – «Нечаяне».

Розгром розпочався вже на шостій хвилині з точного удару Трофимова. До наступного пропущеного м’яча «Атлант» щосили боровся та намагався завадити повторному взяттю воріт, але не вийшло. На 21 хвилині перший зі своїх чотирьох голів забив Бєлан. У перерві між серією його влучних ударів встигли відзначитися голами Пономаренко, Ратушний та Валентин Інешин. А на останок забиті м’ячі на свій рахунок записали Матросов і Мінаєв. Проте, незважаючи на значну кількість пропущених голів, «Атлант» рук не опустив і, коли випала нагода, свої моменти реалізував, забивши два м’ячі у виконанні Лясковського та Яворського.

«Минулого туру ми програли, тому мали величезне бажання відігратися. Тим паче, що вдома, перед своїми вболівальниками. І гра склалася успішно: ми першими забили, продовжили атакувати, хлопці спіймали кураж та вже не зупинялися. У другому таймі гри вже не було – усі побігли забивати. Вийшло забити ще шість голів, але, тим не менш, і пропустили, це і засмучує. Рахунок дозволяв грати у відкритий футбол без остраху, захисники побігли вперед, всі хотіли забити, тому так і вийшло.

У суперника хороша команда, ми аналізували їх ігри і перші хвилин 15 вони створювали нам гарний супротив. Мені здається, що їх підвели збори, а молоді хлопці, можливо, трохи фізично слабші, але бажання грати у них є», — прокоментував матч тренер ФК «Нечаяне» Сергій Мітін.

Фото з архіву