«Агролідер» при власних вболівальниках обіграв «Вікторію» у матчі Чемпіонату області

У суботу, 2 жовтня, в рамках четвертого туру Чемпіонату Миколаївської області у селі Новопетрівка Широківської ОТГ відбувся матч між командами «Агролідер» та «Вікторія».

«Агролідер» (Широківська ОТГ) – «Вікторія» (Березнегувате) 2:0 (0:0)

Арбітри: В. Колісник, В. Піскер, Б. Царинний. Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький (усі – Миколаїв).

Голи: Порубайло (55), Кузьмін (58).

Попередження: Порубайло (25), І. Іваночко (90+2) – Козуб (26), Клигін (81), Скрипніченко (83), Перепелкін (89).

Першу половину матчу суперники провели у боротьбі, придивляючись один до одного. Особливих моментів для відкриття рахунку жодна з команд не створила.

Після перерви «Агролідер» трохи змінив тактику, на поле вийшли свіжі футболісти і гра вже проходила під керівництвом господарів поля. Як результат, вже на 55 хвилині був забитий перший гол. Дмитро Кузьмін вибіг в атаку, пробив, але воротар парирував удар. На добивання встиг Микола Порубайло, який і відкрив рахунок. За три хвилини Кузьмін все ж відзначився у воротах «Вікторії», вдало виконавши штрафний удар.

Після двох забитих м’ячів у такий короткий термін «Агролідер» заспокоївся та грав по рахунку. Знову гра вирівнялася та почалися «гойдалки» від одних воріт до інших. Однак результатів вони не принесли, матч так і закінчився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Наставник команди «Агролідер» Олександр Балакін прокоментував гру:

«Вікторія» – дуже хороший суперник, гарні враження у мене від них. Це рівна, збалансована команда, давно разом грають, гарного рівня. Єдине, що у них практично немає замін.

Ми в цей раз приймали в Новопетрівці, при своїх вболівальниках нам не можна було втрачати очки та погано грати, тому я з самого початку налаштував команду. Щоправда перші 15-20 хвилин ми провалилися, поки вони грали в пас, то «потаскали» нас. Потім ми перебудувалися, почали їх високо зустрічати, включили боротьбу та переломили гру, почали атакувати, більше володіли м’ячем. Але перший тайм так і закінчили з рахунком 0:0.

У другій половині гри позначилося те, що у них не було замін. Ми освіжилися, я зробив перестановку, ще футболісти мене почули і, як наслідок, спочатку забили перший гол, а потім і другий зі штрафного. Далі ми вже грали по рахунку.

На матч прийшло дуже багато вболівальників, за що їм окрема подяка. При своїх глядачах ми добре зіграли, враховуючи, що у нас були відсутні три ключові гравці, я задоволений матчем».