Футболісти ФК «Васт» провели тренування для вихованців дитячої школи Galaxy в рамках співпраці

Громадська організація ФК «Галаксі Юнайтед» і ФК «Васт» об’єднали свої зусилля задля благої місії – розвитку дитячого футболу в Миколаєві. Першим спільним заходом було тренування молодших вихованців футбольної школи, яке провели гравці «Васту» у суботу, 2 жовтня.

Спершу професійні футболісти познайомилися з юними спортсменами, поспілкувалися та обрали гравців собі в команди. Після невеличкої розминки та тактичних настанов старших товаришів, новостворені колективи провели тренувальні ігри одна з одною. Діти уважно прислухалися до порад футболістів у процесі матчів та отримували щире задоволення від гри пліч о пліч з професійними спортсменами.

Спортивні організації мають у планах ще багато спільних заходів, про які і поділилися їх керівники.

«Діти сьогодні були щасливі. Достатньо було бачити, як горіли їх очі. Вони сприймали футболістів, як світових зірок. Батьки також залишилися у захваті. Година тренування пролетіла непомітно.

Футбольний клуб Galaxy розвиває футбол не лише у рамках своєї школи, а і в місті. Ми не даремно зробили програму «Футбол для всіх», не даремно їздили з тренуваннями по школам, викладаємо футбол в інтернаті, підтримуємо футзал. Ми хочемо донести до усіх, що футбол дійсно доступний кожному, що будь-яка дитина може оволодіти навичками цієї гри та досягти високого рівня, якщо буде докладати зусиль.

Співпрацю з ФК «Васт» ми організували з метою популяризації футболу в місті в цілому та розвитку наших вихованців з допомогою професійних гравців. «Васт» — достойний приклад для наслідування, адже команда за півроку досягла непоганих результатів. Діти сьогодні побачили, що у Миколаєві для футболістів є майбутнє. Ми завжди відкриті до співпраці з людьми та організаціями, які прагнуть щось робити не лише для себе, але і для загальної користі. «Васт» — це саме така організація, тому ми радо з ними об’єдналися та разом, думаю, багато чого досягнемо»,- поділилася планами голова ГО ФК «Галаксі Юнайтед» Марія Крачковська.

«Основна мета нашої співпраці з дитячими школами – це розвиток дитячого футболу. Це те питання, яким необхідно перейматися постійно та регулярно, щоб у дітей завжди було бажання займатися цим видом спорту. Формат спільних заходів буде різноплановим: навчальні та тренувальні заняття, турніри, спілкування, спортивні свята. Також плануємо надавати і матеріальну допомогу: форма, м’ячі, екіпіровка. Будемо запрошувати спортивні школи на домашні ігри нашої команди та в перерві проводити різноманітні конкурси для дітей. Хочемо по максимуму зацікавлювати дітей та їх батьків футболом. Очікую, що з цієї співпраці ми отримаємо корисний досвід, а дитячі школи – розвиток», — підсумував віцепрезидент ФК «Васт» Антон Шиманець.