ЖФК «Ніка» поступилася досвідченому супернику «Дніпро-1» у Першій лізі Чемпіонату України

У п’ятницю, 24 вересня, відбулася чергова домашня зустріч миколаївської команди «Ніка» в рамках Першої ліги Чемпіонату України. Суперницею наших дівчат у цьому матчі стала команда «Дніпро-1».

«Ніка» (Миколаїв) – «Дніпро-1» (Дніпро) 1:13 (1:6)

Арбітри: Є. Єремєєв, І. Голіяк, І. Петрова.

Голи: Сижук (+21) – Немець (7, 32), Бєлік (Музика) (11, 26), Шопіна (40, 49), Келеп (43), Кумеда (66), Куніна (+68), Кузьмин (72), Аслаханова (75), Пшенична (85, 88).

Попередження: Сижук (13), Уманець (42) – Шалімова (37).

Гості – команда досвідчена, зіграна, наразі посідає другу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату і це було помітно у грі. Дніпровчанки зі стартового свистка захопили ініціативу та відкрили рахунок вже на 7 хвилині зустрічі. Більшість ігрового часу гравчині обох команд проводили на нашій половині поля. Команда «Ніка» всіма силами намагалася оборонятися, проте ці сили були не рівні. Нашим дівчатам ще не вистачає зіграності та фізичної підготовки у боротьбі з таким суперником. Загалом «Дніпро-1» реалізувало 13 моментів, хоча можливостей було і більше. Кілька разів виручала нашу команду поперечина, безліч – голкіпер «Ніки» Марія Бойко. Однак господаркам все ж вдалося забити гол престижу. На 21 хвилині, організувавши контратаку, наша нападниця була зупинена з порушенням правил у карному майданчику. Призначення арбітра взялась виконувати Валерія Сижук, яка безапеляційно поклала м’яч у сітку воріт.

Головний тренер ЖФК «Ніка» Яна Манчик прокоментувала гру:

«Наш суперник – «Дніпро-1» — потужна зіграна команда, яка не боїться сфолити чи пресингувати суперника. Але, на мій погляд, наші дівчата до останнього боролися та показали свій розвиток за такий короткий час, який вони провели в цій команді. Дівчата впевнено вели боротьбу за м’яч, проводили атаки та боролися з суперником психологічно, нав’язуючи свою гру. Працюючи на тренуваннях, вони потрохи знаходять свій стиль гри та не соромляться показувати його на полі. Деякі гравчині показали свою техніку та тактичні дії настільки добре в цій грі, навіть більше, ніж я очікувала. І це дає впевненість у подальшій роботі. Так, цю гру ми програли, але наші перемоги ще попереду. Будемо працювати над помилками та розробляти нові стратегії. Все ще попереду».