Збірна Миколаївської області взяла участь у Всеукраїнському фестивалі серед дівчат WU-10 у Кривому Розі

Під егідою Української асоціації футболу у різних містах країни проходить Всеукраїнський футбольний фестиваль серед дівчат WU-10. І у середу, 8 вересня, збірна Миколаївської області взяла участь у такому фестивалі, який відбувся у місті Кривий Ріг.

До складу нашої збірної увійшли представниці Новобузького, Снігурівського районів та м. Миколаєва.

Захід відбувався на базі Академії ФК «Кривбас». На початку свята учасників привітали начальника відділу жіночого футболу УАФ Сергій Новіков, президент Федерації футболу Кривого Рогу Ігор Левицький, віцепрезидент футбольного клубу «Кривбас» Артем Гагарін. Гравчині клубу провели дівчаткам розминку, а далі розпочались змагання.

Молоде покоління миколаївських футболісток виявило неабиякий характер у грі з «Кривбасом» та збірною Запорізької області, де здобули перемоги, однак у фіналі наші дівчата все ж поступилися збірній Полтавської області.

Між змаганнями дівчат розважали аніматори. А наприкінці учасники фестивалю відвідали матч за участю ФК «Кривбас» U-19, у перерві якого усі футболістки були нагороджені пам’ятними медалями та подарунками від УАФ.

Керівниця відділу жіночого футболу АФМО Яна Манчик поділилася враженнями від фестивалю:

«Такі заходи дуже важливі для підростаючого покоління жіночого футболу та його популяризації взагалі. Нас дуже добре прийняли організатори цього заходу – ФК «Кривбас». Дівчата взяли участь у розминці жіночого клубу, яку проводила наша землячка та нещодавня гравчиня ФК «Ніка» Анна Іванова. Між іграми були аніматори, з якими дівчата весело проводили час. А на останок ще й побували на матчі юнаків, де між таймами дівчат нагородили медалями фестивалю, цінними подарунками та смачним пирогом.

Наші футболістки показали свій характер, вміння та волю до перемоги. Дві гри зіграли з великим бажанням перемогти, що і зробили. Трохи бракувало сил у фіналі, але в першу чергу дівчата здобули позитивні емоції.

Хочу висловити велику подяку усім організаторам та тим, хто доклав зусиль до проведення фестивалю та дав можливість нашим дівчатам з Миколаївської області взяти участь у цьому неймовірному заході. А саме начальниці управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Ірині Бондаренко та секретарю Миколаївської міської ради Дмитру Фальку за організацію переїзду, заступнику голові АФМО Олександру Балакіну та заступнику директора СДЮСШОР «Миколаїв» Олександру Гольтеру за допомогу у вирішенні поточних питань».