«ВАСТ» здобуває другу поспіль нічию на чемпіонаті України серед аматорів

У суботу, 28 серпня, четвертий тур на чемпіонаті України серед аматорів провела миколаївська команда «ВАСТ», зустрівшись з «ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя» на їх полі.

«ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя» – «ВАСТ» (Миколаїв) 1:1 (0:0)

16:00; 28.08.2021. Запоріжжя. Стадіон гімназії №8. 100 глядачів; поле 4 (шт.); +32С

Суддя: Ганзюк Олександр (Дніпро)

Голи: Меценко, 87 (пен.) – Швидерський, 72

Попередження: Сокур, 4, Зарудний, 22, Хачатрян, 33, Музика, 44

Вилучення: Музика, 57 (повторне попередження)

«ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя»: Кіктенко, Самусєв, Слободнюк, Голіздра, Наумов (Васильченко, 83), Майшмаз©, Козлов (Меценко, 75), Лихобабенко (Жолудь, 10), Хачатрян (Писаревський, 67), Черпаков, Зарудний. Запасні: Москович, Ходяк, Могілат. Головний тренер: Дмитро Колодін.

«ВАСТ»: Агаларов, Гріненко (Толгаренко, 70), Мінський©, Музика, Крамаренко (Ялосоветський, 61), Сокур, Штирбу, Скорич (Тищенко, 46), Ярчук, Швидерський (Григоращенко, 90+4), Кірєєв (Ширяєв, 90). Запасні: Чоларія, Душук. В.о. головного тренера: Артем Чорній.

Важким виявився цей матч для обох команд: травми, рання заміна, вилучення… І справжня драма після перерви. Спочатку арбітр вилучив Музику за жорсткий стик майже біля карного майданчика. Потім у меншості гості вийшли вперед, Максим Швидерський забив із штрафного (це 0:1 на 72-й хвилині). Відігралися запоріжці після фолу суперників на лівому фланзі їхнього захисту. Іван Меценко пенальті забив з прискоком, геть як Жоржиньо ‒ 1:1 на 87-й хвилині. Обидві команди – дебютанти чемпіонату – залишаються без перемог, але здобувають другі для себе нічиї.

Герой матчу: Іван Меценко («ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя»)

Активно ввійшов у гру і врятував господарів від поразки в більшості.