В Арбузинці до Дня Незалежності України футбольними турнірами відкрили оновлене поле

В Арбузинці в рамках святкування Дня Незалежності України відкрили оновлене футбольне поле. Під час карантину спільними зусиллями Федерації футболу Арбузинського району, фермерами та селищною радою було оновлене покриття головної футбольної арени Арузинки стадіону «Колос».

З нагоди такої події на оновленому покритті провели два футбольні заходи: дитячий турнір у двох вікових категоріях – 2012-2013 рр.н. та 2009-2010 рр.н. та ветеранський турнір.

У дитячих змаганнях взяли участь команди Южноукраїнська, Арбузинки, Братського та Первомайська. Кожна команда продемонструвала гарну гру та неабияку жагу до перемогу, тому по закінченні турніру усі отримали грамоти та новенькі м’ячі від АФМО, а переможці – медалі.

У турнірі серед ветеранів змагалися збірні команди Арбузинської ОТГ та Миколаївської області.

У напруженій боротьбі обидві ветеранські команди продемонстрували гарний результат, закінчивши основний час гольовою нічиєю 4:4. Однак у серії післяматчевих пенальті удача посміхнулася збірній Миколаївської області – 5:4.

На церемонії нагородження сільський голова та голова Федерації футболу Арбузинського району Євген Травянко та заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін привітали присутніх зі святами та видовищним матчем і нагородили переможців і призерів.

Також подяками та футбольними м’ячами від АФМО були нагороджені агроном Віктор Іонов та усі фермери, яки доклали зусиль до спільної справи – оновлення поля.

Після закінчення офіційної частини спортивного свята на всіх учасників події чекала дружня шурпа.