«Воднік-Євровнєшторг» розгромно переміг «Нечаяне» у матчі чемпіонату АФМ

У п’ятницю, 27 серпня, відбувся матч 13 туру чемпіонату Асоціації футболу Миколаєва, в рамках якого на полі зустрілися «Воднік-Євровнєшторг» та «Нечаяне».

Не дивлячись на анонс «лідер-аутсайдер», «Нечаяне» зуміло продемонструвати характер у матчі з «Воднік-Євровнєшторг». У першому таймі господарі зуміли лише двічі реалізувати свої нагоди – відзначився дублем Яценко. Після перерви ж команди швидко обмінялись точними пострілами: спершу забив Пархоменко, а згодом дальній удар вийшов у Беспалька — 3:1.

Далі «Воднік-Євровнєшторг» продовжував контролювати хід гри. Навіть без замін (єдина зміна господарів за матч – вихід Влада Бурцева замість свого батька Миколи) команда В’ячеслава Кукіна тримала перипетії поєдинку під контролем. Вирішальним став ефектний гол Барладима на 75-й хвилині, після чого захисні редути «Нечаяного» відразу розпались. Як наслідок ще три голи до фінального свистка від Яценка, Гаврилова і Гранковського. 7:1 – «Воднік-Євровнєшторг» святкує ще одну перемогу у сезоні.

Гравець матчу: Едуард Яценко («Воднік-Євровнєшторг»)

Замінив Швидерського у лінії нападу і скористався своїм шансом, на його рахунку хет-трик.

«Воднік-Євровнєшторг» – «Нечаяне» 7:1 (2:0)

Голи: Барладим, 75, Пархоменко, 54, Гранковський, 88, Гаврилов, 86, Яценко, 20, 43, 80 — Беспалько, 58.

Попередження: Скляров, 28.

«Воднік-Євровнєшторг»: Бурцев М. (Бурцев В., 76), Горошко, Ніколаєв, Барладим, Скляров, Бартальов, Пархоменко, Маркін, Гранковський, Гаврілов, Яценко.

Запасні: Максимов, Кукін.

«Нечаяне»: Вакалюк (Савко, 46), Кожушний, Панасюк, Леонов, Югай (Россошинський, 73), Іващенко, Радько (Беспалько, 46), Мінін Р., Бруно, Дембовський (Малий, 54), Мінаєв (Кабалюк, 54).