«Воднік-Євровнєшторг» виявився сильнішим за «Варварівку-2» у матчі чемпіонату АФМ 

У четвер, 19 серпня, відбувся черговий матч 12 туру чемпіонату Асоціації футболу Миколаєва між командами «Воднік-Євровнєшторг» та «Варварівка-2».

Центральний матч 12-го туру АФМ видався напрочуд емоційним та бойовим. «Воднік-Євровнєшторг» та «Варварівка-2» потішили глядачів на трибунах ефектним футболом, який не залишив жодного вболівальника осторонь від гри.

Слід відзначити, що обидві команди внесли свої корективи у склади — наприклад, гості були змушені зіграти без лідерів Климка і Курятника, але склад посилили легіонери Амаду Роже і Ндже. Щоправда, все ж до кінця замінити більш досвідчених партнерів по команді, їм не вдалось. Щодо «Воднік-Євровнєшторг», то тут на підвищення пішов хавбек Калінін, котрий тепер виступає у ПФЛ — його місце зайняв Одиноченко. Не зіграв у поєдинку і Кретов, якого змінив Малокуцький.

Основні перипетії поєдинку розгорнулись після перерви, а точніше — у останню третину матчу. Індивідуальні дії Швидерського принесли господарям два забитих м’яча, а підсумував гру філігранний стандарт від Горошка — 3:0 за Воднік-Євровнєшторг.

Гравець матчу: Іван Горошко («Воднік-Євровнєшторг»)

Вміло керував діями своєї команди, неодноразово розпочинав атаки, а у довершення бездоганно виконав штрафний удар у компенсований час до матчу.

«Воднік-Євровнєшторг» — «Варварівка-2» 3:0 (0:0)

Голи: Швидерський, 69, 89, Горошко, 90+1.

Попередження: Смолик, 33, Фурзенко, 87.

«Воднік-Євровнєшторг»: Бурцев М., Горошко, Терентьєв, Барладим (Яценко, 84), Скляров (Маркін, 46), Бартальов, Малокуцький (Мальцев. 89), Лі (Гаврилов, 60), Одиноченко, Ніколаєв, Швидерський (Пархоменко, 89).

Запасний: Бурцев В.«

«Варварівка-2»: Шмідт, Амаду, Солоніков, Сапунаров, О. Пономаренко, Ратушний, Кулик, Маркітан (Фурзенко, 69), Ндже (Бабейко, 46), Медведський (Белічко, 55), Смолик.

Запасні: -.

Інформація пресслужби АФМ