Ветеранська збірна Миколаївської області виборола срібні нагороди у Суперкубку В. Лобановського та О. Базилевича

У неділю, 1 серпня, відбувся другий і заключний день змагань серед ветеранських команд змішаного віку Суперкубку Валерія Лобановського та Олега Базилевича.

Нагадаємо, що у перший змагальний день збірна Миколаївської області, здобувши дві перемоги у двох матчах, з першого місця вийшла з групи. У півфінали наша команда впевнено обіграла полтавський «Поділ» з рахунком 3:0. А ось у фіналі миколаївському колективу довелося помірятися силами з ФК «Агробізнес» із Хмельницького з досить зірковим складом. Матч закінчився «сухою» нічиєю, однак у серії післяматчевих пенальті збірна Миколаївської області поступилася з рахунком 4:5.

Таким чином, пройшовши весь турнір без поразок в основний час, збірна Миколаївської області виборола срібні нагороди.

«Це був дуже цікавий та захоплюючий турнір, з морем емоцій, переживань та зустрічей. Приємно було протистояти у фіналі більш титулованому супернику, в складі якого грали такі футболісти, як Сергій Нагорняк, Едуард Цехмейструк, Володимир Єзерський, Андрій Донець, В’ячеслав Свідерський, Андрій Оксимець, Святослав Сирота. І не дивлячись на це, ми достойно відіграти та поступилися лише в серії післяматчевих пенальті.

Хочу подякувати нашому граючому президенту, члену виконкому АФМО Сергію Проданюку, який підтримує ветеранський рух в області, голові АФМО Олександру Пасічному, який попри зайнятість зміг приїхати та взяти участь у турнірі. Це дуже надихнуло наших хлопців», — прокоментував участь у турнірі тренер та гравець команди, заступник голови АФМО Олександр Балакін.

 

У складі збірної Миколаївської області виступали такі гравці: Олександр Лавренцов, Олексій Бєлічко, Олексій Багнюк, Олександр Мариненко, Дмитро Соломонов, Денис Рябцев, Овік Галстян, Максим Стефанішин, Генадій Свердлов, Кирило Маркітан, Євген Фальковський, Володимир Карпов, В’ячеслав Кукін, Олександр Балакін, Сергій Проданюк, Олександр Пасічний.