Динамічно та захоплююче: у Миколаєві задля популяризації футзалу провели матч серед дітей  

Футзал у нашому місті та в Україні загалом лише набирає обертів. Він не має такої шаленої кількості поціновувачів, як футбол, а даремно. Адже футзал динамічніший та швидший за футбол, події на майданчику розгортаються блискавично, а варіанти, що поєдинок закінчиться «сухою» нічиєю, мінімальні, зазвичай за гру можна побачити багато різноманітних голів.

Так вважають і у футбольній школі Galaxy. Заручившись підтримкою Миколаївської обласної асоціації футзалу та запросивши до участі колег із ФШ «Корабел», вони організували товариський матч на відкритій площадці СК «Зоря» за усіма правилами футзалу, який відбувся у неділю, 25 липня.

За мету організатори матчу ставили популяризацію футзалу серед дітей міста, а також цією грою футбольна школа офіційно відкрила футзальну площадку для своїх вихованців, адже у школі працює група навчання саме з цього виду спорту.

Емоції на майданчику вирували яскраві, юні спортсмени намагалися якнайкраще продемонструвати всі свої набуті на тренуваннях навички, тренери весь час підказували вихованцям, а батьки за межами поля підтримували кожну дію своїх дітей. У двобої перемогу здобули вихованці ФШ «Корабел», однак найважливіше те, що гравці отримали досвід та помірялися силами з однолітками.

Після матчу голова комітету дитячого футзалу Миколаївської обласної асоціації футзалу Олег Позняк привітав дітлахів з успішною грою та нагородив найкращих гравців кожної команди грамотами.

Голова громадської організація ФК «Галаксі Юнайтед» Марія Крачковська розповіла про мету заходу:

«Дітей та батьків зазвичай більше цікавить футбол, гра на великому полі, тому такими заходами ми намагаємося їм донести, що футзал – це теж круто та цікаво. Це дуже динамічний вид спорту, треба швидко думати, реагувати та діяти, бути постійно у тонусі та у русі. Гра показала, що тренерам є над чим працювати і ми будемо наполегливо готуватися, щоб у найближчий час заявити команду на дитячий чемпіонат області з футзалу. На Миколаївщині є чудові футзальні команди, я, наприклад, вболіваю та захоплююся грою «Автолокомитива», тому маю за мету довести наших дітей до такого ж рівня, а можливо і вище».

Ще деякі миттєвості матчу: