«Хлібороб» вдруге обіграв «ПАЕК» та вийшов до наступного етапу Кубку області

У неділю, 25 липня, відбулася друга гра у Кубку Миколаївської області для команд «ПАЕК» та «Хлібороб».

«ПАЕК» (Снігурівка) – «Хлібороб» (Миколаїв) 0:2 (0:1)

Арбітри: Ю. Зеленський, Р. Трофимчук, С. Гайчев. Спостерігач арбітражу: П. Винарський (усі – Миколаїв).

Голи: Севодняєв (31), Буряк (76).

Попередження: Господаренко (54) – Щербина (44).

У попередній зустрічі «Хлібороб», зробивши дуже впевнену різницю голів (нагадаємо, команда перемогла з рахунком 10:0), вже майже забезпечила собі вихід до наступного етапу змагань. Адже відіграти 11 м’ячів у діючого чемпіону Вищої ліги хоч і на своєму полі – задача надскладна.

Тому «Хлібороб» досить впевнено і спокійно провів матч, домінуючи на полі. Керівництво команди дало змогу пограти новим футболістам та тим, які мали недостатньо ігрового часу у сезоні. Рахунок у матчі був відкритий на 31 хвилині Дмитром Севодняєвим. А у другій половині заключного тайму його подвоїв Павло Буряк.

Гравці ФК «ПАЕК» з усіх сил намагалися забити бодай гол престижу, однак пробити оборону суперника так і не вдалося.

Отже, до «Зорів над Бугом» у наступному етапі Кубку приєднався «Хлібороб».