У суботу, 5 червня, на штучному полі Центрального міського стадіону відбувся матч Вищої ліги Чемпіонату Миколаївської області, в рамках якого «Хлібороб» приймав «Воронівку».
«Хлібороб» (Миколаїв) – «Воронівка» (Миколаїв) 1:0 (2:0)
Арбітри: Л. Ізбаш, Ю. Пономарьов, О. Зєвакін. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі – Миколаїв).
Голи: Буряк (2), Одіноченко (60), Колосов (-83).
Попередження: Зима (4), Сторубльовцев (39), Вєлієв (45), Шиманець (85).
![]()
«Хлібороб» дуже швидко відкрив рахунок у зустрічі – минуло лише дві хвилини гри, як команда створила чудовий момент і Павло Буряк його реалізував. Надалі весь матч проходив у жорсткій більш-менш рівній боротьбі. Номінальні господарі створювали більшу кількість моментів біля воріт суперника, однак і у «Воронівки» були небезпечні контратаки, які, забігаючи на перед, так і не вдалося реалізувати.
Після перерви чергова контратака «Хлібороба» завершилася голом: рахунок подвоїв Денис Одіноченко, поціливши у ворота на 60 хвилині. А під завісу тайму «Хлібороб» мав гарну нагоду робити рахунок 3:0. За зрив атаки у карному майданчику арбітр призначив 11-метровий удар у ворота «Воронівки», пробивати взявся Колосов, однак суперника врятувала поперечка. У підсумку результат матчу 2:0 на користь «Хлібороба», який укріплює лідерську позицію у Вищій лізі.
![]()
«Нещодавно ми обіграли «Воронівку» 5:0, але на штучному полі зовсім інший футбол. «Воронівка» — досвідчена команда, яка постійно грає на цьому полі. Тому ми налаштовувалися на важку гру. Але нам пощастило. Велику роль зіграв швидкий гол на 2 хвилині матчу. Після забитого намагалися контролювати м’яч та грати на контратаках. Це і спрацювало. У другому таймі вибігли в контратаку, забили вдруге і вже трохи зняли напругу. Після цього намагалися позбавити «Воронівку» м’яча тим самим вберегти свої ворота. Наприкінці матчу мали змогу забити втретє, але не реалізували пенальті. Важка перемога, але я вважаю, що рахунок по грі», — підсумував гру своїх підопічних тренер «Хлібороба» Ігор Бездольний.
![]()
Ще більше цікавого
Усі матчі чемпіонату АФМХО цього тижня було проведено на футбольних полях із натуральним покриттям.
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу