У Первомайському районі відбувся турнір до Всеукраїнського дня футболу

На початку травня у Первомайському районі відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Всеукраїнському дню футболу.

У змаганні взяли участь три команди: «Мигія», «Лиса Гора» та «Ветерани».

Першими на полі зустрілися команди «Ветерани» та «Лиса Гора». З рахунком 10:5 впевнену перемогу у протистоянні здобула «Лиса Гора».

Далі у двобої зійшлися «Ветерани» та «Мигія». Першу половину гри суперники закінчили з нічийним рахунком 2:2, однак у другому таймі ветеранам забракло сил і вони поступилися опоненту 11:6.

Доля головного трофею визначилась у гри між командами «Лиса Гора» та «Мигія». Матч був цікавим та видовищним. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але все ж «Мигія» виявилася сильнішою та здобула перемогу з рахунком 6:3.

Отже, місця у турнірі розподілилися наступним чином:

1 місце – «Мигія»;

2 місце – «Лиса Гора»;

3 місце – «Ветерани».

Також були визначені кращі гравці кожної команди, ними стали:

Олександр Олійник («Ветерани»), Віталій Співак («Лиса Гора») та Олександр Музика («Мигія»).

Голова районної федерації футболу Володимир Глушко привітав учасників турніру та вручив їм кубки і пам’ятні призи, які надала Асоціація футболу Миколаївської області.