МФК «Первомайськ» впевнено пререграв «Білу Церкву» в рамках Чемпіонату України серед аматорів

У суботу, 17 квітня, МФК «Первомайськ» у рамках 16 туру Чемпіонату України серед аматорських команд зустрівся з ФК «Біла Церква».

ФК «Біла Церква» – МФК «Первомайськ» 1:4 (0:1)

14:00; 17.04.2021. Біла Церква. Стадіон «Зміна»; поле 3; +7С

Арбітр: Дмитро Лебединський (Київ).

Голи: Скорба (49) – Алієв (35), Гончаров (49, 68), Славінський (76).

Попередження: Мізернюк (53), Гончаров (79), Минзар (89).

«Біла Церква»: Ординський, Герасименко, Сидорянський, Скорба©, Супоцінський (Минзар, 75), Загурський (Мельник, 60), Білоус, Пилипенко (В.Случинський, 88), Пасечнюк (М.Случинський, 81), Еванг, Лешенок (Матвійчук, 56). Запасний: Гараган. Головний тренер: Вадим Мандрієвський.

«Первомайськ»: Логовський, Шпортко (Є.Криворотий, 77), Мізернюк, Божко, Ротко, Гончаров (Чоловський, 85), Ярчук©, Д.Криворотий, Севодняєв, Алієв, Кірєєв (Славінський, 73). Запасні: Чоларія, Зайко, Д.Флакей, Федорченко. Головний тренер: Микола Флакей.

Білоцерківська команда грала перший цього року домашній матч, але підійшла до нього в значно ослабленому складі. Серед гравців, яких втратила ФК «Біла Церква» – захисник Лисенко (він тепер основний гравець друголігового «Яруду») та найкращий бомбардир Бамба (перейшов у ФК «Тростянець»). Новачки також були, проте, на жаль, не такої кількості, як втрати. Тож первомайській команді господарям було протистояти важко. Перший тайм гості виграли завдяки голу Алієва. Після пасу з глибини від Ярчука Сухраб вискочив з-за спин захисників і перекинув воротаря – 0:1.

Відразу ж після перерви білоцерківці зрівняли рахунок. Після кутового від Загурського Еванг від дальньої стійки скинув у центр, де Вадим Скорба красивим ударом в падінні розстріляв ворота – 1:1. Але не встигли господарі відсвяткувати, як Севодняєв запустив через правий край Д.Криворотого, м’яч потрапив у центр, де Гончаров розстріляв ворота – 1:2. Реально, це сталося десь через півхвилини. А ще хвилин через 20 Владислав оформив дубль. Відгукнувшись на діагональну передачу Севодняєва, Гончаров прибрав на замаху одного захисника й пробив з-під іншого з кута воротарського майданчика, а м’яч з відскоком від стійки закотився в сітку – 1:3.

А крапку в матчі було поставлено в ході атаки, яка задіяла лідерів МФК «Первомайськ». Ярчук дав діагональ на хід Алієву, той прострелив і Славінський на дальній стійці замкнув у дотик – 1:4 . Дуже важливий гол для Володимира, який в останні роки немало пропустив через травми. Залишається шостою команда під керівництвом Флакея, ці очки дуже важливі, зважаючи на те, який хід набрав «Лівий Берег».

Герой матчу – Владислав Гончаров (МФК «Первомайськ»)

Своїм дублем (особливо важливий гол уже за півхвилини після пропущеного) Гончаров допоміг здобути цю перемогу гостям.