До змагань повернулися учасники Вищої та Першої ліг Чемпіонату України 2020-2021 ДЮФЛ, у якому, нагадаємо, беруть участь чотири футбольні школи Миколаєва у чотирьох вікових категоріях.
Так в Еліт лізі виступає ДЮФШ ФК «Миколаїв» командами U-14, U-15, U-16, U-17. Вищу лігу представляє СДЮСШОР «Миколаїв» у тих же вікових групах. У Першій лізі грають команди ДЮСШ-3 та ДЮСШ-5 двома віками: U-15 та U-17.
Результати матчів 13 туру:
Вища ліга
U-14, група 3
СДЮСШОР «Миколаїв» — «Зірка» (Кропивницький) 1:2
У наступному турі, який відбудеться 14 квітня, СДЮСШОР «Миколаїв» зіграє на виїзді з «Освітою» (Херсон).
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1. | «Зірка» (Кропивницький) | 12 | 9 | 2 | 1 | 31-10 | 29 |
2. | «Освіта» (Херсон) | 12 | 8 | 1 | 3 | 19-13 | 25 |
3. | «Олекс.-Аметист» (Олександрія) | 13 | 7 | 3 | 3 | 35-21 | 24 |
4. | ФК «Одеса» (Одеса) | 13 | 7 | 2 | 4 | 23-14 | 23 |
5. | ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) | 12 | 7 | 0 | 5 | 25-15 | 21 |
6. | СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) | 13 | 6 | 2 | 5 | 20-17 | 20 |
7. | «Дніпро-80» (Черкаси) | 13 | 5 | 4 | 4 | 13-12 | 19 |
8. | СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) | 12 | 4 | 1 | 7 | 9-14 | 13 |
9. | «Гірник» (Кривий Ріг) | 13 | 1 | 1 | 11 | 10-34 | 4 |
10. | ДЮСШ «Херсон» (Херсон) | 13 | 0 | 2 | 11 | 4-39 | 2 |
U-15, група 3
СДЮСШОР «Черкаси» — СДЮСШОР «Миколаїв» 0:2.
У наступному турі, який відбудеться 14 квітня, СДЮСШОР «Миколаїв» прийме на домашньому стадіоні сусідську «Освіту» (Херсон).
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1. | СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) | 12 | 9 | 2 | 1 | 30-7 | 29 |
2. | «Олекс.-Аметист» (Олександрія) | 13 | 9 | 0 | 4 | 27-17 | 27 |
3. | «Освіта» (Херсон) | 12 | 7 | 2 | 3 | 23-13 | 23 |
4. | «Зірка» (Кропивницький) | 12 | 5 | 5 | 2 | 30-18 | 20 |
5. | «Гірник» (Кривий Ріг) | 13 | 6 | 1 | 6 | 21-24 | 19 |
6. | «Дніпро-80» (Черкаси) | 12 | 5 | 3 | 4 | 19-20 | 18 |
7. | СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) | 13 | 4 | 2 | 7 | 17-20 | 14 |
8. | ФК «Одеса» (Одеса) | 13 | 4 | 2 | 7 | 11-16 | 14 |
9. | ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) | 13 | 2 | 3 | 8 | 14-34 | 9 |
10. | ДЮСШ «Херсон» (Херсон) | 13 | 2 | 0 | 11 | 11-34 | 6 |
У вісімку кращих бомбардирів групи входять два миколаївця. На шостому місці з шістьма голами у 9 матчах Вадим Кириченко, трохи нижче, на восьмій позиції, Юрій Костіцин, який має п’ять голів у 9 матчах.
U-16, група 3
СДЮСШОР «Миколаїв» — «Зірка» (Кропивницький) 1:0.
У наступному турі, 14.квітня, СДЮСШОР «Миколаїв» відправиться до Херсону, щоб зіграти з «Освітою».
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1. | СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) | 13 | 11 | 1 | 1 | 27-8 | 34 |
2. | «Дніпро-80» (Черкаси) | 13 | 10 | 3 | 0 | 32-7 | 33 |
3. | «Олекс.-Аметист» (Олександрія) | 13 | 7 | 1 | 5 | 27-9 | 22 |
4. | ФК «Одеса» (Одеса) | 13 | 6 | 2 | 5 | 20-20 | 20 |
5. | СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) | 12 | 5 | 3 | 4 | 13-23 | 18 |
6. | «Зірка» (Кропивницький) | 12 | 5 | 2 | 5 | 34-16 | 17 |
7. | ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) | 12 | 4 | 2 | 6 | 20-29 | 14 |
8. | «Гірник» (Кривий Ріг) | 13 | 3 | 2 | 8 | 11-23 | 11 |
9. | «Освіта» (Херсон) | 12 | 1 | 3 | 8 | 12-33 | 6 |
10. | ДЮСШ «Херсон» (Херсон) | 13 | 1 | 1 | 11 | 13-41 | 4 |
U-17, група 3
СДЮСШОР «Черкаси» — СДЮСШОР «Миколаїв» 1:4.
У наступному турі СДЮСШОР «Миколаїв» прийме «Олекс.-Аметист».
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1. | «Гірник» (Кривий Ріг) | 13 | 12 | 1 | 0 | 45-2 | 37 |
2. | «Олекс.-Аметист» (Олександрія) | 13 | 10 | 2 | 1 | 38-5 | 32 |
3. | СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) | 12 | 7 | 1 | 4 | 27-10 | 22 |
4. | ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) | 13 | 6 | 3 | 4 | 20-12 | 21 |
5. | «Зірка» (Кропивницький) | 12 | 5 | 3 | 4 | 23-24 | 18 |
6. | «Дніпро-80» (Черкаси) | 12 | 5 | 1 | 6 | 11-15 | 16 |
7. | ФК «Одеса» (Одеса) | 13 | 4 | 3 | 6 | 19-24 | 15 |
8. | ДЮСШ «Херсон» (Херсон) | 13 | 2 | 6 | 5 | 17-28 | 12 |
9. | «Освіта» (Херсон) | 12 | 1 | 1 | 10 | 8-59 | 4 |
10. | СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) | 13 | 0 | 1 | 12 | 6-35 | 1 |
Перша ліга
U-15, група 6
ДЮСШ-5 (Миколаїв) – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 0:1.
У наступному турі ДЮСШ-3 зіграє на виїзді з СК «Пальміра» (Одеса), а ДЮСШ-5 прийме вдома ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ).
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1. | ДЮФК «Атлетик» (Одеса) | 13 | 10 | 1 | 2 | 30-8 | 31 |
2. | СК «Пальміра» (Одеса) | 12 | 10 | 0 | 2 | 28-7 | 30 |
3. | «Кристал» (Херсон) | 13 | 9 | 2 | 2 | 25-10 | 29 |
4. | ФК «Отрада» (Одеса) | 13 | 7 | 2 | 4 | 26-10 | 23 |
5. | ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) | 13 | 7 | 0 | 6 | 20-21 | 21 |
6. | ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) | 13 | 4 | 2 | 7 | 11-19 | 14 |
7. | ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) | 13 | 4 | 2 | 7 | 11-20 | 14 |
8. | ДЮСШ-3 (Миколаїв) | 12 | 2 | 4 | 6 | 10-14 | 10 |
9. | ДЮСШ-5 (Миколаїв) | 13 | 1 | 3 | 9 | 8-29 | 6 |
10. | ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) | 13 | 1 | 2 | 10 | 5-36 | 5 |
U-17, група 6
ДЮСШ-5 (Миколаїв) – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 0:0.
У наступному турі ДЮСШ-3 прийме вдома СК «Пальміра» (Одеса).
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1. | ДЮФК «Атлетик» (Одеса) | 13 | 10 | 3 | 0 | 41-10 | 33 |
2. | ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) | 13 | 9 | 3 | 1 | 32-13 | 30 |
3. | СК «Пальміра» (Одеса) | 12 | 8 | 3 | 1 | 31-10 | 27 |
4. | ДЮСШ-3 (Миколаїв) | 12 | 6 | 2 | 4 | 17-15 | 20 |
5. | ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) | 13 | 4 | 2 | 7 | 13-30 | 14 |
6. | ДЮСШ-5 (Миколаїв) | 13 | 4 | 2 | 7 | 16-20 | 14 |
7. | ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) | 13 | 3 | 4 | 6 | 12-21 | 13 |
8. | ФК «Отрада» (Одеса) | 13 | 4 | 0 | 9 | 23-21 | 12 |
9. | ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) | 13 | 2 | 3 | 8 | 17-35 | 9 |
10. | «Кристал» (Херсон) | 13 | 2 | 2 | 9 | 10-37 | 8 |
У вісімку кращих бомбардирів групи входить гравець ДЮСШ-5 Антоніо Бароне, який із результатом 7 точних ударів у 12 матчах посідає п’яте місце.
Ще більше цікавого
Відбулась онлайн-нарада з тренерами ДЮСШ Миколаївської області
«Вклоняюсь кожному Герою і кожній Героїні низько»: футбольний турнір для дітлахів Баштанського району!
У Миколаєві проведено одноденний турнір, присвячений захисницям України — «День весни».