Відбулося засідання виконкому АФМО

У вівторок, 23 березня, відбулося засідання виконавчого комітету Асоціації футболу Миколаївської області.

Голова АФМО Олександр Пасічний на початку засідання привітав усіх присутніх та оголосив питання порядку денного.

У першому питанні виконком обирав делегатів на 24 Конгрес УАФ. Одноголосно було прийнято рішення не змінювати делегатів та відправити на Конгрес Олександра Пасічного, Олександра Балакіна та Олега Протасова.

Олександр Станіславович додав, що після карантину планується проведення Кубку Протасова пам’яті Лемешка. Це буде масштабний захід із залученням багатьох дитячих шкіл міста та області.

У другому питанні були затверджені кадрові зміни в АФМО. На посаді голови комітету арбітрів замість Володимира Міланича, який звільнився за власним бажанням, виконком затвердив Сергія Возняка. Також зміни відбулися у керівництві науково-аналітичного відділу. Михайла Каліту, який також за власним бажанням залишив посаду, замінив Сергій Куянов. І скорочення посади технічного директора, яку обіймав Олександр Бобров.

Далі були підведені підсумки зимових змагань області. По Зимовій першості з футболу доповів Олександр Балакін. У порівнянні з минулим роком кількість учасників змагання виросла з 12 до 16 команд. Змінений формат, коли команди після першого кола були розділені на Вищу і Першу ліги, зробили першість більш рівною та цікавою, інтрига в обох лігах зберігалася до останніх ігор. Заступник голови АФМО відмітив, що першість пройшла на високому рівні, але ще є над чим працювати.

Підбити підсумки чемпіонату з футзалу голова МОАФ Віталій Скарлат не взявся, тому що змагання ще тривають. Однак керівник обласного футзалу відмітив, що чемпіонат також був дуже цікавим і тримав інтригу. Фінальні матчі відбудуться цими вихідними і переможці будуть представляти нашу область у Другій лізі України та АФЛУ.

На останок у «Різному» були обговорені питання щодо реконструкції пам’ятнику футболу та проблеми штучного поля Центрального міського стадіону.